7 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wydawca klasycznych gier, firma Sunsoft, mówi, że powraca i przerabia swoje stare gry

Wydawca klasycznych gier, firma Sunsoft, mówi, że powraca i przerabia swoje stare gry

Wydawca gier Sunsoft, znany na Zachodzie z gier z ery 8-bitowej, takich jak Pan BlasterA OrdynansA Misja Pfistera, próbuje wrócić do publikowania i tworzenia gier wideo. W czwartek nowy Sunsoft — który nigdy tak naprawdę nie odszedł od technicznego punktu widzenia — przedstawił swój plan ponownego wydania i ożywienia swojego katalogu klasycznych gier, zaczynając od Ocaleni wampiry-Prawdopodobnie ike łączcie się i popularne wersje gier retro sztuczka! A Euforia (znany jako Hyperic w Japonii) dla nowoczesnych platform.

Sunsoft sugeruje nawet powrót Aero the Acro-Bat, antropomorficznego nietoperza, który pojawił się w dwóch grach Sega Genesis i Super NES w pobliżu wysokości platformówki z maskotką konsoli.

Pierwsza gra wydawcy w nowym planie, ike łączcie sięTo jakaś kontynuacja ikegra zręcznościowa (później przerobiona na Famicom Nintendo) o powstaniu średniowiecznej japońskiej wioski rolniczej przeciwko jej feudalnemu panu. ike łączcie się Rozszerza oryginalną grę dla jednego gracza z trybem online dla wielu graczy i jest niewątpliwie inspirowany – jeśli nie wprost skopiowany – wielkim hitem 2021 roku. Ocaleni wampiry.

Yuichi Aoshi, dyrektor generalny Sunsoft, powiedział firmie Polygon w wywiadzie w środę, że ike łączcie się Jest budowany Ocaleni wampiry Projekt gry i wirusowy sukces, które pomogą znaleźć odbiorców dla marki Ikki, która, jak przyznał, nie ma globalnej świadomości. (port Famicom w ike Znany ze swojej złej jakości, mówi się, że jest podstawą obraźliwego wyrażeniakusogelub „brudna gra” w Japonii.)

Znany tylko trochę lepiej niż ike być sztuczka! (która ukazała się w Skandynawii) i Hyperic (Jakieś zalety? metroid-Like Mechanics i został wydany w Ameryce Północnej dla NES pod nazwą Euforia: Saga). Ale Sunsoft ma nadzieję, że te słabe gry będą miały nowy poziom ekspozycji, przenosząc je na Nintendo Switch, PlayStation 4 i Windows PC za pośrednictwem Steam i Xbox One.

READ  Sprzedawanie gównianych edycji Sony PlayStation Plus Classics

Co więcej, istnieje wiele gier opracowanych i opublikowanych przez Sunsoft, które stały się wielkim hitem w Japonii, ale nigdy nie trafiły na Zachód. O’Shea ma nadzieję, że je również ożywi. Podczas gdy ike łączcie się Jest opracowywany wewnętrznie przez Sunsoft, a inne tytuły powstają przy pomocy niezależnych studiów. Ochi powiedział, że Sunsoft jest chętny do współpracy z mniejszymi niezależnymi studiami nad swoimi grami opartymi na IP: „Nasza strategia jest bardzo otwarta”.

Dlaczego więc Sunsoft powraca teraz, lata po ostatniej próbie wydania gier? Mówiąc prościej, O’Shea powiedział, że biznes jest korzystny dla firmy macierzystej Sunsoft, Sun Corporation, a firma elektroniczna chce ponownie zainwestować w przemysł gier. Sam Ochi jest stosunkowo nowy w firmie, dołączył do Sunsoft w lipcu 2021 r., Po przepracowaniu w Capcom i innych firmach zajmujących się grami w Japonii i na Tajwanie.

Ale z dobrze znaną starą nazwą, tylnym katalogiem niewykorzystanych marek, a teraz oficjalnym VTuber o nazwie Sunsoft Nosuke, aby dostarczać dobre wieści o grach takich jak sztuczka! Do globalnej publiczności Sunsoft z dumą twierdzi, że powrócił.