24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Random: Elden Ring, który właśnie został wyrzucony z Mario Odyssey, znajduje się na szczycie listy „najlepszych gier” OpenCritic

Random: Elden Ring, który właśnie został wyrzucony z Mario Odyssey, znajduje się na szczycie listy „najlepszych gier” OpenCritic

Zdjęcie: Bandai Namco

elden pierścień nie Na Switchu to szkoda, ponieważ zapowiada się na jeden z najpopularniejszych tytułów w 2022 roku, jeśli wczesne recenzje są koniecznością.

OpenCritic – kto, jak konkurent Metacriticogólne wyniki recenzji – właśnie potwierdziły, że mniej więcej godzinę po wygaśnięciu blokady recenzji, Elden Ring znalazł się na szczycie naszej listy „najlepszych gier w historii”, wyprzedzając Super Mario Odyseja A The Legend of Zelda: Breath of the Wild (są to odpowiednio drugie i trzecie).

Skończyło się jednak na MetacriticElden Ring (w momencie pisania) jest 13. najlepszą grą wszechczasów; okaryna czasu Pozostaje w czołówce, z wynikiem 99 w Metascore.

Nasi przyjaciele z Push Square opublikowali plik „Przegląd w toku”ale niech to powiedzie:

Elden Ring jest jak najlepsze oprogramowanie FromSoftware. Dzięki ulepszonemu systemowi walki, który łączy w sobie nowe pomysły i otwarty świat, idealny do eksploracji, wyznacza nowy standard dla takich tytułów, które należy realizować. Chociaż techniczne usterki i rozczarowujące treści poboczne mogą być źródłem rozczarowania, to, co oferuje podstawowe doświadczenie, jest niesamowite. Nie zmieni nagle elementów wyłączonych przez poprzednie wpisy w fanów, ale fani FromSoftware powinni prawdopodobnie rozważyć Elden Ring jako podstawową rozgrywkę. Potrzebujemy tylko więcej czasu, aby potwierdzić te pomysły.

Planujesz w tym tygodniu wybrać Elden Ring zamiast innego systemu? Nie ma wstydu w przyznaniu się do tego! Daj nam znać w poniższym komentarzu.

READ  12 lat później twórca Stardew Valley przysięga: „Na cześć mojego nazwiska rodowego nigdy nie otrzymam zapłaty za DLC ani aktualizację do końca życia”.