31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raiders wyglądają jak nowy zespół po zwolnieniu Josha McDanielsa i rozwaleniu Giants

Raiders wyglądają jak nowy zespół po zwolnieniu Josha McDanielsa i rozwaleniu Giants

Kiedy masz zebranie zespołu i wyrażasz swoje żale pod adresem głównego trenera, a trener ten wkrótce potem zostaje zwolniony, lepiej przygotuj się na niedzielną grę.

Zaledwie kilka dni po zwolnieniu Josha McDanielsa Las Vegas Raiders wyglądali, jakby odrodzili się.

Najeźdźcy posprzątali dom. Zwolnili głównego trenera i dyrektora generalnego Dave’a Zieglera oraz rozgrywającego Jimmy’ego Garoppolo. To jeden z niewielu przypadków, w których zespół dokonuje zmian w połowie sezonu w trzech najważniejszych momentach drużyny. Działało przez co najmniej tydzień.

Las Vegas rozbiło New York Giants 30:6. Ta gra nigdy nie była konkurencyjna. Raiders wyglądali na drużynę, która miała nadzieję, że ich niedawno zwolniony i niepopularny trener będzie ich obserwował na własnym stadionie.

Gracze The Reds i Mówi się to nawet trenerom McDaniels zaatakował podczas niesławnego spotkania zespołu. Ich niedzielny występ był bezpośrednim przesłaniem dla zwolnionego trenera.

Raiders grają bardzo dobrze przeciwko Giants

Gracze, którzy mieli okropne sezony w McDaniels, odwrócili sytuację. W pierwszej połowie Josh Jacobs miał dwa przyłożenia. Hunter Renfrow, o którym prawie zapomniano po zatrudnieniu McDanielsa, powrócił z kilkoma zdobyczami. Nowicjusz rozgrywający Aidan O’Connell, którego dwa tygodnie temu McDaniels pominął na starcie weterana Briana Hoyera, był ostry jak brzytwa. Raiders wyglądali jak zupełnie inna drużyna.

Wiele z tego ma związek z Giants, którzy z niecierpliwością śledzą pierwszy sezon Briana Dabolla w roli głównego trenera. Nie pomogło to, że Daniel Jones opuścił mecz z powodu kontuzji kolana i Tommy DeVito musiał go zastąpić. Trudno uwierzyć, że Giants patrzyli, jak w zeszłym tygodniu DeVito przeszedł -1 jard po tym, jak wszedł do gry w połowie drugiej kwarty, umieszczając Tyroda Taylora na ławce rezerwowych i nie dodając lepszej opcji tworzenia kopii zapasowych, ale tak się stało.

READ  Środkowy UConn Donovan Clingan zostaje wybrany do draftu NBA

Kontuzja Jonesa nie wyjaśnia, dlaczego obrona Giants płonie. Nowicjusz rozgrywający Aidan O’Connell w pierwszej połowie trafił 9 z 10 na 135 jardów. Jacobs w pierwszej połowie rzucił 85 jardów. Przed niedzielą w całym sezonie nie rzucił więcej niż 77 punktów w całym meczu.

Raiders nigdy przed niedzielą nie zdobyli więcej niż 21 punktów w meczu w całym sezonie. W pierwszej połowie zdobyli 24 punkty. To źle świadczy o Gigantach. Być może to coś więcej niż tylko oskarżenie McDanielsa.

Antonio Pearce zdobywa pierwsze zwycięstwo

W 2021 roku Raiders zwrócili się do Richa Bisaccii jako tymczasowego trenera po zwolnieniu Jona Grudena w kontrowersyjnych okolicznościach. Bisaccia poprowadził Raiders do play-offów. Zamiast sprawdzić, czy uda mu się utrzymać tę dynamikę, właściciel Raiders Mark Davis potrzebował jaśniejszej, bardziej błyskotliwej gry i podjął straszliwą decyzję o zatrudnieniu McDanielsa.

To powinno mieć na myśli Davisa, gdy będzie obserwował drugą połowę sezonu tymczasowego trenera Antonio Pierce’a. Kto wie, dokąd zmierza sezon Raiders, ale dla Pierce’a jest to rozmowa kwalifikacyjna.

W drugiej połowie Raiders nadal grali przeciwko Giants. Prowadzili 27 punktami, a Fox stwierdził, że to ich największa przewaga w meczu od drugiego tygodnia sezonu 2017. DeVito w końcu wykonał kilka podań, a Giants strzelili gola, psując zwycięstwo Raiders. Jednak i tak był to najmocniejszy występ Raiders od długiego czasu. Być może to nie przypadek, że stało się to zaraz po tym, jak pozbyli się trenera, który stracił szatnię, podobnie jak ponad dziesięć lat temu podczas swojej pierwszej pracy trenerskiej w Denver Broncos.

Czerwoni 4-5. Dotarcie do play-offów będzie dla nich trudne, ale nie jest to niemożliwe. Tak czy inaczej wygląda na to, że przez resztę sezonu będą się dobrze bawić.

READ  Aaron Hicks jest wyznaczony do przydziału