24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

PSA: Gry PS Plus Extra Premium usunięte z usługi, których nie musisz zachowywać

PSA: Gry PS Plus Extra Premium usunięte z usługi, których nie musisz zachowywać

Zdjęcie: Push Square

Niedawno informowaliśmy o niektórych grach przedstawionych w PS Plus Extra A PS Plus Premium to będzie Opuść usługę dość szybko. Spowodowało to spore zamieszanie, ponieważ wielu wierzyło, że ogromne biblioteki gier na nowych poziomach będą dostępne na zawsze, o ile pozostaniesz na subskrypcji i pobierzesz je na PS5 lub PS4. Żeby było jasne, tak nie jest.

Jeśli gra zostanie usunięta z PS Plus Extra lub Premium, nie będzie już dostępna do grania — nawet jeśli ją odbierzesz.

Sony potwierdziło te szczegóły w pliku Przewodnik PS Blog dotyczący nowego PS Plusz następującym oświadczeniem: „Podobnie jak w PlayStation Now, jeśli zawartość nie jest już wyświetlana w PlayStation Plus, nie będziesz mieć dostępu do tytułów po opuszczeniu usługi”.

Jak mówisz, PS Now pracował na tym samym fundamencie. Gdy gra zostanie usunięta z usługi, staje się niedostępna nawet dla tych, którzy ją przesyłali strumieniowo lub pobierali. Dokładnie tak samo jest w przypadku PS Plus Extra i Premium.

ale, Niezbędne PS Plus Comiesięczne gry oraz tytuły z kolekcji PS Plus będą nadal dostępne, gdy przestaną działać, o ile dodasz je do swojej biblioteki.

Jeśli nadal nie masz pewności, jak to ułożyć, zalecamy trzymanie zakładek na naszej liście Wszystkie gry na PS Plus. Ta strona zawiera wszystkie potrzebne informacje o każdej grze na wszystkich poziomach, w tym kiedy dołączyć i które z nich Nadchodzące terminy ważności. Jest też więcej informacji na temat Wyjaśnienie wszystkich trzech poziomów PS Plus przez link.

READ  Round Up: Recenzje dla Ghoul Tactics: Reborn