22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przypominająca Mario Kart gra Disney Speedstorm trafi do wczesnego dostępu w kwietniu

Przypominająca Mario Kart gra Disney Speedstorm trafi do wczesnego dostępu w kwietniu

Szybkość Disneya, wysokooktanowa, ale kreskówkowa gra wyścigowa, w której występuje obsada ukochanych postaci Disneya i Pixara, takich jak Myszka Miki, Kaczor Donald i Mike Wazowski, ma wczesną datę premiery. Ci, którzy zamówią w przedsprzedaży jeden z dodatkowych pakietów zawartości gry, będą mogli to zrobić On gra Szybkość Disneya 18 kwietnia.

Szybkość DisneyaWczesny dostęp jest dostępny dla graczy na wszystkich platformach: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One oraz Xbox Series X. Jest to darmowa gra wyścigowa kartingowa opracowana przez firmę Gameloft, która stworzyła również symulacja życia Disneyowska dolina snów.

chwila Szybkość Disneya Gra bezpłatna, Gameloft sprzedaje trzy pakiety założycielskie, Standard, Deluxe i Ultimate, które odblokowują dodatkowych zawodników i inne elementy w grze. Różnica między trzema pakietami polega na grywalnych postaciach, które odblokowują. W wersji standardowej otrzymasz Myszkę Miki i Kaczora Donalda; Edycja deluxe da ci Mickeya i Donalda oraz Mulan; A ostateczna wersja odblokuje te trzy, a także Herkulesa i Kapitana Jacka Sparrowa. Zamawiając w przedsprzedaży otrzymasz również strój wyścigowy Kaczora Donalda Early Bird, który zapewnia mu elegancki czarno-chromowany strój i pasujący samochód.

Zwiastun opublikowany obok daty premiery wczesnego dostępu pokazał niemal komiczną powagę rysunkowego wyścigowca — zwiastun sprawia, że ​​​​czujemy się jak intensywna gra wyścigowa, gdy gramy tylko postaciami Disneya. Jednak wiele modeli postaci w grze wygląda świetnie, a ja mam obsesję na punkcie Mulana w jego kostiumie wyścigowym.

Czytaj więcej

READ  Plotka: Wygląda na to, że planowane mody do GTA IV i Red Dead Redemption zostały anulowane