5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przewodnik Palworld Fusion: Najlepsze zestawy hodowlane Fusion

Przewodnik Palworld Fusion: Najlepsze zestawy hodowlane Fusion

Jamesa Lyncha

Palworld oferuje 111 unikalnych przyjaciół do zebrania, ale nie wszystkich można złapać w dziczy. Niektórzy muszą być wręcz wychowani, tworząc jednych z najbardziej imponujących przyjaciół w grze w chwili pisania tego tekstu.

Fusion Pals to stworzone przez graczy kombinacje jednego o imieniu Pal i drugiego określonego typu. Te wyjątkowe stworzenia niosą ze sobą wiele potencjalnych korzyści. Zasadniczo pozwalają graczom łączyć pożądane cechy w jednego znajomego, często ze zmianą typu pisania.

Artykuł kontynuowany po reklamie

W Palworld możliwe jest wyhodowanie dowolnego przyjaciela płci przeciwnej, a powstałe potomstwo stanie się jedną z dwóch oryginalnych ras z kombinacją cech rodziców. Pary Fusion tworzą zupełnie nowych przyjaciół dzięki połączonemu wyglądowi rodziców.

Oto przewodnik Dexerto dla każdego z nich Fuzja, przyjacielu W Palworld i jak go stworzyć w grze.

Uzupełnij menu Fusion Pal

W sumie w Palworld jest 24 znanych Fusion Pals. Obejmują one stosunkowo możliwe do osiągnięcia opcje na początku gry, a także kolosy w fazie końcowej, które powinny zapewnić przewagę w niektórych z najbardziej fascynujących treści gry.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Pełna lista odkrytych Fusion Pals wygląda następująco:

Podpisanie ww dexerto Za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Aby wykonać którąkolwiek z powyższych fuzji, farma mieszająca musi zostać odblokowana na poziomie 19. Mając tylko 2 punkty technologiczne, jest to w tym momencie niezbędna inwestycja, ponieważ umiejętność nawiązywania nowych przyjaźni z określonymi cechami jest niezbędna do postępu w świat.

Wskrzeszenie któregokolwiek z członków drużyny z tej listy daje wyraźne obiektywne korzyści, ale dodanie typu ciemnego do typu ognistego wydaje się w tym momencie szczególnie potężne. Incineram Noct, Leezpunk Ignis i Pyrin Noct to niesamowite przykłady.

Eikthyrdeer Terra to potężna kontra dla przyjaciół typu Elektrycznego, dodająca większej dynamiki jednemu z najsilniejszych przyjaciół w poprzednim cyklu gry. Relaxaurus Lux to świetny wybór, ponieważ umiejętność partnera Rocket Tower doskonale łączy się z dodatkiem typu Elektrycznego.

Kryształ Hangyu to jeden z najbardziej zapadających w pamięć projektów obcych w grze. Umiejętność Winter Swing Partner pozwala graczom na ślizganie się przy pomocy przyjaciela, który jest doskonałym i szalonym wojownikiem. Chociaż Hangyu jest słaby przeciwko typom ognistym, radzi sobie w większości innych scenariuszy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

To jest pełna lista Kumpelów Fusion w Palworld firmy Dexerto oraz zalecenia dotyczące priorytetów po otwarciu Farmy Mieszającej dla swojej bazy. Wraz z przybyciem większej liczby znajomych w przyszłości prawdopodobnie w stosunkowo krótkim czasie nastąpi połączenie dodatkowych grup.