24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przepraszamy, NASA nie odkryła tajnego wejścia na Marsa

Ta historia jest częścią Witamy na Marsienasza seria eksplorująca Czerwoną Planetę.

Czy wiesz, czego bym chciała? Jednoznaczne dowody na istnienie obcego życia na Marsie. Daj mi bestie z mackami i cywilizację kosmitów żyjących w podziemnych kryjówkach. Urzeczywistnij moje fantazje science fiction. Niedawne zdjęcie łazika Curiosity z NASA przedstawiające dziwną formację skalną na Czerwonej Planecie doprowadziło do interesujących spekulacji, ale nie jest dowodem na aktywność obcych. cerować.

Skały Goofy Mars są dla mnie przyprawą życia, a ta jest fajna. Natknąłem się we wtorek w Od czasu usunięcia Reddita z dyskusji Pyta, co mogło spowodować wycięcie przypominające wejście na zboczu wzgórza Marsa. Widok pochodzi z serii Surowe zdjęcia zrobione aparatem zamontowanym na maszcie Curiosity 7 maja

Mozaikowy widok Marsa z Curiosity umieszcza „Wejście” w kontekście.

NASA/JPL-Caltech/MSSS/Red Circle Autor: Amanda Koser/CNET

Obalacz UFO Ciekawe UFO Zrób zdjęcie czegoś, co wygląda jak „tajne wejście do podziemnego tunelu”, udostępniając szerszy widok na krajobraz. „Oglądając to w kontekście jako część całej mozaiki, możemy zobaczyć tę małą plamkę w skale z blokami, pęknięciami, innymi kształtami i innymi cechami erozji na całej powierzchni skały”. Tweeted na temat UFO w środę.

Zdjęcia Marsa mogą mylić. Niekonwencjonalne zużycie Skały mogą wyglądać jak ryba. Może wyglądać podświetlany klif Przebłysk twarzy. Przycięte zdjęcia i powiększone widoki mogą sprawić, że małe elementy będą wyglądać na duże. „Wejście” może być zupełnie niezauważalne, jeśli cienie padną pod innym kątem.

Nie ma to na celu powstrzymania radości ze znajdowania na Marsie skał o dziwnych kształtach i elementów krajobrazu. Zdecydowanie powinniśmy się dobrze bawić pęknięcia tyłka I Ogrody Zen I kapryśne łuki. Ale chyba najbardziej magiczne jest to, że mamy robota na kołach, który kręci się wokół krateru Gale, przywołując obrazy z innego świata.

READ  W chmurze w pobliżu centrum naszej galaktyki odkryto cegiełki życia