25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przegląd Nintendo Switch Sports wita Cię w „Spocco Square”

Przegląd Nintendo Switch Sports wita Cię w „Spocco Square”

Nintendo Switch Sport W tym miejscu, w przededniu premiery, Nintendo opublikowało pełny przegląd różnych trybów i sportów w ofercie, a także kilka planów popremierowych.

Według zwiastuna Nintendo Switch Sport Gracze przeniosą się do Spocco Square, kompleksu sportowego przypominającego siłownię, który służy jako główne menu sportowe. Tenis, kręgle i chambara (wcześniej znane jako „granie na miecze”) powracają z My Sport A My Sport ResortDołączyły do ​​nich piłka nożna, siatkówka i badminton. (Część VII, Golf, zostanie dodana jako bezpłatna zawartość do pobrania jesienią).

W przeglądzie pokazane są również opcjonalne huśtawki gry i tryby dla wielu graczy – na przykład kręgle będą miały opcję prywatnych torów z przeszkodami do obejścia, oraz „Survival Bowling”, w którym losowo dopasuje się 16 graczy w misce. bawić się Nintendo Switch Sport Gracze zostaną również nagrodzeni przedmiotami do personalizacji swojego awatara, zwanymi towarzyszami sportowymi (tęsknić można również użyć).

Zwiastun zawiera również ruchy, które są rejestrowane jako działania w grze. Proszę zwrócić uwagę na chłód demonstrantów i rozluźnienie ich ruchów. Pomyśl, jak niesamowite byłoby życie bez wypadków, gdyby wszyscy doskonale je naśladowali za każdym razem, gdy graliśmy. Świetnie, prawda? Nikt tego nie zrobi.

Nintendo Switch Sport Premiera 29 kwietnia.

READ  Pracownik sklepu zoologicznego podejrzewa mężczyznę o zakup ryb o wartości 1000 dolarów za gotówkę