18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horsemode w Us jest prawdziwe i potrwa tylko w Prima Aprilis

Horsemode w Us jest prawdziwe i potrwa tylko w Prima Aprilis

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest bawić się między nami jako koń, a nie mały członek załogi, nie zastanawiaj się więcej! Inersloth wysłuchał fanów i stworzył Horsemode dla Between Us i tak, to prawda. Horsemode to żart primaaprilisowy, ale to także prawdziwy sposób, w jaki gracze mogą w nią grać. To w zasadzie normalne między nami, z wyjątkiem tego, że jesteś koniem. Tryb jest dostępny już teraz i potrwa tylko do końca 1 kwietnia.

Innersloth szczegółowo opisuje, co pociągnie za sobą tryb Horsemode Artykuły. Zabójczy dźwięk „rżenia” wyda programista Gary Innersloth. Początkowo twórcy zamierzali użyć prawdziwego dźwięku konia i wykorzystali tylko klip głosowy Gary’ego jako symbol zastępczy. Ale potem zdali sobie sprawę, że głos Gary’ego był lepszy i zatrzymali go. Pojawi się również nowa animacja zabijania oszustów, która jest określana jako „antyklimatyczna”.

Członkowie załogi konnej mogą nosić wyłącznie czapki i maski; Nie mogą nosić spodni. Innersloth pisze również, że gracze powinni spodziewać się bzdur, ponieważ tryb to w większości żart, a nie prawdziwy, w który można grać przez cały rok.

Pomysł na Horsemode pochodzi z tweeta, który Innersloth opublikował w 2021 roku. Tweet zawiera zdjęcie innego konia i słowa „co jeśli”. Wygląda na to, że programiści z Innersloth potraktowali to jako wyzwanie. Gracze, którzy zalogują się w tej chwili do Among Us, również się zarejestrują kostium ducha Od Krzyk Seria, krawat promujący wydanie DVD i Blu-ray Krzyk (2022).

READ  Fani sądzą, że odkryli pełną nazwę gry Indiana Jones studia MachineGames