24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prowadzący „Survivor” Jeff Probst wyjaśnia, w jaki sposób zmieniono aukcję

Prowadzący „Survivor” Jeff Probst wyjaśnia, w jaki sposób zmieniono aukcję

Ocalały 45 Właśnie wyemitowano najlepszy odcinek sezonu, który zakończył się oszałamiającą eliminacją Kelly Nalbandian. Jak szokujące było to? „To było jedno z najbardziej zaskakujących i brutalnych wydarzeń w historii” – mówi EW gospodarz Jeff Probst Niedobitek. Odbiło się to tak mocno, że prawie wytrąciło mnie z siedzenia w Tribal.


Ślepa strona Kellie – która pozostawiła gracza oszołomionego, zdezorientowanego i potykającego się wokół rady plemiennej jak zombie – posłużyła jako wykrzyknik w części, która dokucza przy każdej okazji. Nie tylko miał on imponującą ślepą stronę i nie tylko Probst w pewnym momencie próbował zabić worek ryżu, ale w odcinku pojawił się także powrót Niedobitek Aukcja powraca po ośmiu latach nieobecności i jest lepsza niż kiedykolwiek.


Jeff Probst na aukcji „Survivor 45”.

Roberta Voitsa/CBS


To nawet nie jest przesada. Kiedy ostatni raz widziano go w 2015 r Survivor: Oddzielne światy, Aukcja została zerwana, co Probst Open przyznał w najnowszym odcinku swojego programu w ogniu Podcast. „Czuliśmy, że go złamaliśmy i złamaliśmy go, oferując korzyści, które działały przez jakiś czas i dały nam wspaniałe momenty, ale potem gracze mądrze zaczęli trzymać swoje pieniądze, dopóki nie nadeszła przewaga. I to był koniec Aukcja.”


Ale gospodarz i showrunner również szczegółowo opisuje swój podcast, jak przywrócić podcast z nowymi zmarszczkami. Pierwszym dużym zwrotem akcji nie było po prostu wręczenie każdemu z graczy pliku gotówki, ale zamiast tego nakłonienie ich do zarabiania pieniędzy, które mogliby wydać, poprzez ukrywanie bambusowych rurek wypełnionych gotówką w całym obozie plemienia i zmuszanie zawodników do zmagania się, aby zdobyć jak najwięcej pieniądze. pieniędzy jak najwięcej.


„W przeszłości przychodziłeś i dostawałeś 500 dolarów” – wyjaśnia Probst. „To było negatywne. W nowej erze nic nie dostaniesz NiedobitekNie ma nawet pieniędzy na aukcję. Więc składowaliśmy pieniądze w całym lesie. Następnie natychmiast otrzymujesz informację, że postać ta ujawnia się w sposobie, w jaki każdy gracz radzi sobie z tą walką o pieniądze. I widzieliście, jak to się dzieje bardzo dramatycznie.


Byłby to ukłon w stronę zwykle ciężko pracującego Bruce’a Perreaulta, który z jakiegoś dziwnego powodu zdecydował się ledwo pracować, aby zebrać jakąkolwiek gotówkę – decyzja, która ostatecznie kosztowała go później, gdy stracił głos.


Następną wadą nowego planu było to, że osoba, której na koniec aukcji pozostało najwięcej pieniędzy, straciła głos w Radzie Plemiennej – tylko gracze nie wiedzieli, kiedy aukcja się zakończy. Stwarza to fascynujący dylemat strategiczny, ponieważ pod koniec potrzebujesz dużo pieniędzy, aby przebić innych i opróżnić portfel, ale im więcej masz, tym większe ryzyko kary, jeśli nagle skończy się to dla Ciebie. Wysoka liczba. Aukcja zakończy się zdobyciem od sześciu do piętnastu przedmiotów, w zależności od liczby, którą gospodarz wylosował z worka, przy czym tylko Probst zna tę liczbę. Choć ta scena została nakręcona w sposób, który pozwolił poznać tajemnicę innej grupie osób – widzom.


Plemię znajduje się na aukcji „Survivor 45”.

CBS


„Powiem, że mieliśmy aparat, który zrobił to zdjęcie” – mówi Probst. „Kiedy go wyciągnąłem, wiedziałem, gdzie go trzymać, abyśmy mogli go podnieść”. Jak wyjaśnia gospodarz: „Być może chcieliśmy umieścić to w programie, żeby widzowie mogli to zobaczyć. Moglibyśmy to zrobić w przyszłych sezonach, bo dylemat mógłby brzmieć: „Och, nie zdają sobie sprawy, że to jest ostatni element i przyjemniej się to ogląda.” W tym przypadku, ze względu na pierwszą aukcję, postanowiliśmy pozwolić widzom być graczem, a oni też o tym nie wiedzieli.


Jak i gdzie przygotowali te dania – w tym koktajl mleczny D za 900 dolarów – które licytowali gracze? Okazuje się, że część z nich została rozstawiona właśnie tam, w lesie. „Zbudowaliśmy tymczasową kuchnię w lesie i przynosimy do lasu już wykonany przedmiot lub składniki potrzebne do jego wytworzenia, w zależności od sytuacji. I co w tym ciekawego [kitchen] Zespół nie wie również, czy będzie tylko sześć pozycji, czy tylko 15, więc jest gotowy na 15 pozycji. Czasami udaje mi się wcześniej ukryć coś pod stołem, na przykład duży stół, przy którym pracuję. Czasami, jeśli jest to koktajl mleczny, będzie przechowywany w lodówce. Czasami coś się podgrzewa w piekarnikach, więc jest naprawdę jak w kuchni i jest świetna zabawa, bo wracam, mam w ręku pieniądze i jest komu je dać. W ten sposób dowiedzieli się, ile było przedmiotów. Wróciłem po wylosowaniu numeru i powiedziałem: „Nawiasem mówiąc, liczba jest…”


Skoro już mowa o potrawach, skąd wzięli rybie oczy, które kosztowały Katurah 480 dolarów? „Heaney, który kieruje naszym działem morskim, wybrał się na ryby dwa dni przed aukcją” – ujawnia Probst. „Byli na głębokości tysiąca stóp i złapali jednego z tych lucjanów rubinowych. Powiedział mi, że powodem ich dużych oczu było to, że znajdowali się na głębokości tysiąca stóp i potrzebowali dużych oczu, aby widzieć… Heaney umieścił lucjan na lodzie, bo gotujemy wszystko, co złowimy. I wtedy usłyszał, że szukamy obrzydliwego produktu spożywczego i powiedział: „Nie wiem, czy interesują cię rybie oczy, ale ja mam kilka piękności”. I tak te rybie oczy trafiły na wystawę i aukcję.I w tych rybich oczach Catora prawdopodobnie znalazła w grze coś, czego nienawidziła bardziej niż Bruce’a.


Naturalnie, gdy aukcja powróciła, pojawia się pytanie: czy zobaczymy ją ponownie? – Absolutnie – obiecał Probst. „Powiem, że to dla nas dużo pracy i zajmuje to 90 minut, ponieważ to naprawdę duża aukcja, więc prawdopodobnie nie będzie się ona odbywać w każdym sezonie, ale myślę, że ten format się sprawdza. Myślę, że jest powtarzalny. To jeden z Rzeczy, których szukasz w każdym projekcie to: Czy możemy to zrobić jeszcze raz? W tym przypadku tak, teraz wszyscy znają zasady, ale to niczego nie zmienia. Nadal istnieją zmienne dotyczące pieniędzy, liczby przedmiotów i utraty głosów .


Więcej poufnych informacji Probsta na temat najnowszego odcinka – w tym o przekłuciu ryżu i dramatycznej ciemnej stronie – znajdziesz na stronie On Fire: oficjalny podcast dla ocalałych.


Subskrybuj Tygodnik Rozrywki Bezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość:READ  Paul Cattermole z brytyjskiej grupy S Club 7 zmarł w wieku 46 lat