22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Elastyczne zmiany harmonogramu w NFL Tydzień 18: starcie Titans-Jaguars przeniesione na sobotnią noc;  Lions-Packers w niedzielę wieczorem

Elastyczne zmiany harmonogramu w NFL Tydzień 18: starcie Titans-Jaguars przeniesione na sobotnią noc; Lions-Packers w niedzielę wieczorem

Drugi rok z rzędu NFL zorganizuje podwójne spotkanie w sobotę w ostatnim tygodniu sezonu regularnego i drugi rok z rzędu NFL czekała do zakończenia niedzielnych meczów w 17. tygodniu, aby ujawnić, kto zagra w ten dwugłowy.

Liga ogłosiła, że ​​sobotni harmonogram będzie wyglądał tak w tygodniu 18:

Największą niespodzianką jest to, że Tytani-Jaguary. Gdy stawką był tytuł AFC South, pojawiły się spekulacje, że NFL może przenieść ten mecz na niedzielny wieczór w 18. tygodniu, ale zamiast tego liga postanowiła przełożyć go na sobotni wieczór.

Jaguary prawdopodobnie nie będą zadowolone z przesunięcia meczu na sobotę, ponieważ Giganci będą mieli od nich więcej odpoczynku. Jaguary nie tylko grają w skróconym tygodniu, ale Tennessee grało w czwartek w 17. tygodniu, co da im trzy pełne dni dodatkowego odpoczynku przed ostatecznym rozstrzygnięciem.

Chociaż zwycięzca pojedynku Titans-Jaguars zdobędzie tytuł AFC South, przegrany niekoniecznie zostanie wyeliminowany. Jeśli Tytani wygrają w sobotę, Jags nadal mogą zdobyć dziką kartę, jeśli tak jest Stalowcy przegrać względem brązowy, Patrioci przegrać względem Faktury i delfiny przegrać względem Samoloty W 18. tygodniu. Z drugiej strony, jeśli Jaguary wygrają, sezon Tennessee dobiegnie końca.

Jeśli chodzi o wczesną fazę gry, Chiefs prawdopodobnie zostaną wybrani, ponieważ wciąż walczą o pierwsze miejsce w AFC. Bez względu na to, co wydarzy się w poniedziałkową noc pomiędzy Bengale A Bills, Chiefs podejdą do sobotniego meczu wiedząc, że muszą wygrać, jeśli mają mieć jakiekolwiek szanse na pierwsze miejsce. Jeśli Raidersowi uda się zdenerwować, zwycięzca Bills-Bengals usiądzie za kierownicą i zajmie pierwsze miejsce w AFC.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego w tym tygodniu jest podwójny nagłówek, jest to teraz stała część harmonogramu, ponieważ jest częścią umowy medialnej ESPN.

Na niedzielny mecz NFL zdecydowało się wyróżnić Lions-Packers, co oznacza, że ​​Aaron Rodgers zagra w najlepszym czasie, a sezon Packers będzie na linii. Jedyny problem z umieszczeniem tej gry w czasie największej oglądalności polega na tym czarnySzanse na play-offy mogą być martwe przed rozpoczęciem meczu. Jeśli było Seahawki Uderz w barany o 16:25 ET, wtedy Lions zostaną wyeliminowani z meczu play-off.

READ  Joe Burrow wyjaśnia swoje stanowisko popierające sarkazm

Aby zapoznać się z pełnym harmonogramem tygodnia 18, kliknij tutaj.