13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Projekt Riot Games L nosi teraz nazwę 2XKO i wystartuje w 2025 roku

Projekt Riot Games L nosi teraz nazwę 2XKO i wystartuje w 2025 roku

Dwie grywalne postacie w 2XKO, Yasuo i Darius.

zdjęcie: Gry zamieszek

Nadchodząca bijatyka Riot Games rozgrywa się w świecie… liga legend Wreszcie ma właściwe imię: Hmm…2XKO. Tak, to wyjaśnia sprawę.

Wcześniej znany jako Projekt dla (Wiesz, w odniesieniu do jego związku z… League of Legends), 2XKO Jest to pierwsze podejście Riot do gatunku gier walki. wojownik 2 na 2, 2XKO Gra pojawia się w społeczności bijatyk (znanej potocznie jako FGC) od czasu jej ogłoszenia w 2021 r., a w zeszłym roku pojawiła się nawet jako grywalna na targach EVO. Jest to także jeden z kilku projektów, które Riot ma zamiar rozwijać i udoskonalać wszechświat otaczający swoją pierwszą nieruchomość. liga legend, Obejmuje to tytuły z zamkniętej już Riot Forge, których jeszcze nie widać Gra MMOI oczywiście hitowy serial animowany Netflix, tajemniczy.

2XKO

Dzisiejsze ogłoszenie zawiera mnóstwo aktualizacji, w tym informacje o rozwijającym się zespole, A.J Biznesowy plan działaniaI okno uruchamiania dla 2XKO. według 2XKOZespół wykonawczy, którego producentem jest Tom Cannon, zespół pracujący nad grą „znacznie się rozrósł” od ostatniej udostępnionej aktualizacji i chociaż „pozostało jeszcze wiele gier do zbudowania”, prace nad grą posunęły się na tyle daleko, że zespół mógł móc iść dalej. Czuję się pewnie, mówiąc o tym 2XKO Bardziej oficjalnie.

Cannon ogłosił również, że Riot będzie zabierał grę w trasę przez cały 2024 rok, pojawiając się na wystawach na całym świecie, aby przekazać ją FGC w celu uzyskania opinii. EVO Japan w kwietniu będzie jednym z pierwszych przystanków, ale firma Canon chciała podkreślić, że nie będzie to jedyna okazja do praktycznego szkolenia z 2XKO. Fanom, którzy nie będą mogli w najbliższym czasie pojawić się na wydarzeniu, firma Canon potwierdziła, że ​​zespół programistów będzie udostępniał aktualizacje 2XKO za pośrednictwem zmienionych kanałów społecznościowych i zapowiedział możliwość przeprowadzenia „testu gry w domu” jeszcze w tym roku.

Według firmy Canon ten plan działania osiągnie punkt kulminacyjny 2XKO Premiera nastąpi w nieokreślonym terminie w 2025 roku na PlayStation 5 i Xbox Series Dopóki nie nadejdzie jedno z tych grywalnych wydarzeń związanych z postaciami, gracze, którzy chcą wziąć w nim udział, mogą zapisać się na nadchodzące testy rozgrywki na stronie Urzędnik 2XKO strona internetowa.

READ  PSA: Zaktualizuj Zoom na Macu, aby naprawić błąd, który powoduje, że mikrofon pozostaje włączony po spotkaniach