25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Krążą plotki, że w specyfikacji Samsunga Galaxy Z Fold 6 brakuje gniazda S Pen

Krążą plotki, że w specyfikacji Samsunga Galaxy Z Fold 6 brakuje gniazda S Pen

Teraz, gdy ucichł cały szum wokół premiery Galaxy S24, nadszedł czas, aby Samsung skupił się na wprowadzeniu na rynek nowej generacji swoich składanych telefonów. Premiera Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 ma nastąpić w drugiej połowie tego roku. Ponieważ Galaxy Z Fold 5 to iteracyjna aktualizacja, ludzie mają duże oczekiwania, że ​​w Galaxy Z Fold 6 zobaczą coś radykalnie nowego.

W sieci pojawiły się plotki na temat pierwszego zestawu specyfikacji Galaxy Z Fold 6.

Plotki dotyczące specyfikacji Galaxy Z Fold 6

że to Plotka głoszona przez typera @chunvn8888 Galaxy Z Fold 6 będzie znacznie cieńszy i lżejszy od Galaxy Z Fold 5. Z poprzedniego raportu wynikało, że telefon będzie miał zaledwie 11 mm grubości, co czyni go najcieńszym składanym telefonem Samsunga. Jeśli te doniesienia są dokładne, Galaxy Z Fold 6 może być cieńszy od OnePlus Open (11,7 mm). Co więcej, podobno telefon jest nieco szerszy od Galaxy Z Fold 5. Mówi się, że ma ostre krawędzie i tytanową konstrukcję, podobnie jak Galaxy S24 Ultra. Możemy oczekiwać, że telefon nadal będzie miał klasę wodoodporności IPX8.

Inny przewodnik, stwierdził Yogesh Brar Przekątna ekranu Galaxy Z Fold 6 wynosi 6,4 cala, w porównaniu z 6,2 cala w Galaxy Z Fold 5. on jest też przejęte Ekran osłonowy ma proporcje 20:9, natomiast współczynnik ekranu wewnętrznego wynosi 1,08:1. Jeśli te informacje się potwierdzą, Galaxy Z Fold 5 będzie miał szerszą obudowę wyświetlacza i niemal kwadratowe proporcje, podobnie jak OnePlus Open. Powinno to zadowolić fanów Samsunga i wygląda na to, że południowokoreańska firma w końcu wysłuchała swoich fanów. Ale ta plotka niesie ze sobą także rozczarowujące wieści. Mówi się, że Galaxy Z Fold 6 nie ma wbudowanego slotu na rysik S Pen. Jeśli spodziewacie się wbudowanego silosu na S Pena, Galaxy Z Fold 6 może Was rozczarować.

READ  „Cities: Skylines II” zmierza na PC, PS5 i Xbox Series X/S w 2023 roku

Mówi się, że Galaxy Z Fold 6 będzie wyposażony w główny aparat 50 MP, ultraszerokokątny aparat 12 MP i teleobiektyw 10 MP. Mówi się, że będzie wyposażony w ulepszoną kamerę pod wyświetlaczem na wyświetlaczu na obudowie. Plotkuje się, że będzie napędzany procesorem Snapdragon 8 Gen 3 i baterią o pojemności 4600 mAh. Dla porównania, Galaxy Z Fold 5 ma akumulator o pojemności 4400 mAh. Bardziej energooszczędny procesor i większa bateria powinny skutkować dłuższą żywotnością baterii. Oczekuje się, że telefon będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.