19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prognozy drabinki NCAA: Modelka zaskakuje typami turniejów March Madness w 2024 r

Prognozy drabinki NCAA: Modelka zaskakuje typami turniejów March Madness w 2024 r

Co najmniej jedna drużyna Pierwszej Czwórki wygrała mecz 64. rundy w 11 z 12 turniejów NCAA od rozpoczęcia Pierwszej Czwórki w 2011 r., a rozstawiony z numerem 10 stan Colorado State spróbuje utrzymać ten trend w drabince turniejów NCAA 2024 . . We wtorek Rams zwyciężyli 67-42 z Virginią, a w czwartek zmierzyli się z nr 7 w Teksasie. Wielu fanów wypełniło drabinkę March Madness 2024 przed zakończeniem pierwszych czterech meczów, ale nieuwzględnienie drużyn takich jak Colorado State może być ryzykowną strategią w przypadku drabinki March Madness 2024. Jeśli Rams awansują do 1/8 finału NCAA Wspornik turniejowy na rok 2024?

Zarówno VCU z numerem 11. w 2011 r., jak i UCLA z numerem 11. (2021) dostały się do finałowej czwórki z pierwszej czwórki, udowadniając, że play-in play może nabrać rozpędu przed wielkim tańcem. Co więcej, w zeszłym roku po raz pierwszy wiele z czterech najlepszych drużyn wygrało mecze w 1/8 finału. Przed dokonaniem jakichkolwiek prognoz dotyczących drabinki March Madness 2024 pamiętaj, aby: Sprawdź nasze typy drabinek turniejowych NCAA 2024 na podstawie sprawdzonego modelu komputera SportsLine.

Nasz sprawdzony model wyświetlania symulował każdy mecz turnieju 10 000 razy. Całkowicie zmiażdżył ostatnio typy March Madness, pokonując ponad 92 procent wszystkich drabinek CBS Sports w trzech z ostatnich pięciu turniejów. Podczas pełnego zdenerwowania turnieju NCAA 2023 modelka zwyciężyła w szokującym występie UConn w Final Four jako 4-osobowa drużyna. W pierwszej rundzie osiągnęli imponujący wynik 23-9, w tym imponujące 12-4 w regionach Środkowego Zachodu i Zachodu.

Wie też, jak wykryć dyskomfort. Ten sam model wyprodukował nawiasy, które od jego powstania w 2016 r. wyprodukowały 20 niepokojów w pierwszej rundzie z dwucyfrowymi nasionami. Po prostu nie ma powodu polegać na szczęściu, gdy istnieje sprawdzona technologia, która pomoże Ci zdominować typy z March Madness 2024.

READ  Caitlin Clark i Angel Reese – mało prawdopodobne partnerstwo

Teraz, po ujawnieniu drabinki NCAA 2024, model symuluje pojedynki, a ich wyniki są widoczne. Można to zobaczyć tylko w SportsLine.

Trzy gry March Madness 2024, które warto obejrzeć

Jeden z najciekawszych pojedynków March Madness 2024 do obejrzenia: nr 5 stanu San Diego kontra nr 12 UAB. UAB już raz w tym sezonie zagrało w spoilersport, automatycznie składając ofertę po zwycięstwie w mistrzostwach AAC w zeszłym tygodniu. Blazers prowadzą Yaxel Lendeborg, który został wybrany Defensywnym Graczem Roku AAC i zajmuje czwarte miejsce w I lidze z 363 zbiórkami. Będzie starał się trzymać z daleka od Jaedona LeDee z San Diego State, ponieważ LeDee jest jednym z trzech zawodników w kraju, który notuje średnio co najmniej 21 punktów i osiem zbiórek na mecz.

Kolejnym pojedynkiem, na który warto zwrócić uwagę w marcowym szaleństwie w 2024 r., będzie drużyna Florida Atlantic z numerem 8 przeciwko drużynie Northwestern z numerem 9 w Konferencji Wschodniej. Główny trener drużyny Florida Atlantic, Dusty May, został wybrany Narodowym Trenerem Roku po zeszłorocznym występie w Final Four, a cała piątka zawodników tej drużyny powróciła. Guard Johnell Davis został wybrany Współgraczem Roku AAC 2023–2024 jako jeden z trzech graczy w Dywizji I, którzy zdobywali średnio co najmniej 18 punktów i sześć zbiórek na mecz, a jednocześnie trafiali ze skutecznością przekraczającą 40% z dystansu za trzy punkty i 80% z rzutu linię rzutów wolnych. Po raz pierwszy w historii szkoły drużyna Northwestern bierze udział w turniejach NCAA jeden po drugim, prowadzonym przez Boo Buie, zawodnika All-Big Ten First Team.

Kolejny pojedynek w marcu 2024 r., na który warto zwrócić uwagę: rozstawiona z numerem 4 Auburn zmierzy się z rozstawionym z numerem 13 Yale w Konferencji Wschodniej. Auburn jest prowadzony przez trzykrotnego Trenera Roku SEC Bruce’a Pearla, który poprowadził Tygrysy do Final Four w 2019 r. Przygotowują się do piątego występu w turnieju od 2018 r., po tym jak przez ostatnie 14 sezonów nie jeździli na Big Dance. Yale tylko raz w historii szkoły awansowało do drugiej rundy (2016), ale od lat 2018–2019 przewodzi Ivy League pod względem zwycięstw (107) i odsetka zwycięstw (0,704). Tutaj możesz zobaczyć wybrane modele w drabince NCAA na rok 2024.

READ  3. PR: Russell prowadzi Piastriego i Sargeanta podczas ostatniej sesji treningowej w Las Vegas

Jak sporządzać prognozy w drabince NCAA na rok 2024

Kto wygrywa każdy mecz decydujący o mistrzostwie? A które drużyny zrobią niespodzianki podczas turnieju NCAA 2024? Biorąc pod uwagę historię modelki w zakresie niespodzianek związanych z niszczeniem zamków, na pewno będziesz tego chciała Dowiedz się, jakie niesamowite rzeczy czekają na Ciebie w tym roku, zanim wybierzesz dowolne typy NCAA na rok 2024.

Jaka jest zatem idealna drabinka na turniej NCAA 2024? A które drużyny z turnieju Cinderella NCAA Tournament zszokują uniwersytecką koszykówkę? Odwiedź teraz SportsLine, aby zobaczyć, które dwucyfrowe rozstawienia możesz śmiało postawić, a wszystko to w ramach modelu o nazwie 20 Upsets by Double-digit Seeds.