12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Proces Gwyneth Paltrow na żywo: adwokat przeprasza za bycie „a **” jako założyciel Goop, aby zeznawać dzisiaj

Proces Gwyneth Paltrow na żywo: adwokat przeprasza za bycie „a **” jako założyciel Goop, aby zeznawać dzisiaj

Adwokat Gwyneth Paltrow skarży się po sfilmowaniu aktorki w sądzie

Adwokat Gwyneth Paltrow przeprosił w czwartek za to, że był „a**” świadkiem podczas procesu cywilnego w sprawie wypadku gwiazdy na nartach.

Adwokat Stephen Owens przyznał, że mógł przekroczyć granicę, przesłuchując Polly Sanderson Grasham – córkę Terry’ego Sandersona, emerytowanego okulisty, który pozwał hollywoodzką gwiazdę i dyrektora generalnego Goop.

Powiedział: „Muszę przeprosić za bycie ** byłym”. „To było złe z mojej strony, że umieściłem ciebie, twojego ojca, twoją siostrę i twoją matkę na trzecim miejscu. Proszę o wybaczenie.”

Pan Owens zapytał świadka o zarzuty jej siostry, że jej ojciec był znęcający się i fałszywy.

76-letni Sanderson oskarżył aktora o zderzenie się z nim na stoku narciarskim w Deer Valley Resort w Park City w stanie Utah w lutym 2016 r. radość życia, niepokój emocjonalny i oszpecenie”.

W międzyczasie Paltrow twierdzi, że to pan Sanderson wpadł na nią – i że potem powiedział swojej córce, że jest „sławny”.

Sanderson domaga się 300 000 dolarów od Paltrow, podczas gdy ona domaga się 1 dolara odszkodowania i pokrycia kosztów prawnych.

1679654356

Adwokat Gwyneth Paltrow przeprasza za bycie „a**”

Adwokat Gwyneth Paltrow przeprosił w czwartek za to, że był „a**” świadkiem podczas procesu cywilnego w sprawie wypadku gwiazdy na nartach.

Powiedział: „Muszę przeprosić za bycie ** byłym”. „To było złe z mojej strony, że umieściłem ciebie, twojego ojca, twoją siostrę i twoją matkę na trzecim miejscu. Proszę o wybaczenie.”

Pan Owens zapytał świadka o zarzuty jej siostry, że jej ojciec był znęcający się i fałszywy.

Rachel Sharp24 marca 2023 10:39

1679652000

ZOBACZ: Adwokat Moment, Gwyneth Paltrow, skarży się na kamerę skierowaną na gwiazdę

Adwokat Gwyneth Paltrow skarży się po sfilmowaniu aktora w sądzie

Andrei Blanco24 marca 2023 10:00

1679648400

Ekspert mówi, że Terry Sanderson nie jest powolny w wykorzystywaniu Gwyneth Paltrow

Dr Alina Fong zakwestionowała opinie innych ekspertów medycznych zatrudnionych przez obronę Paltrow, dodając: „To całkowicie zmieniło jego życie fizyczne, emocjonalne i biologiczne – i został dotknięty we wszystkich tych obszarach”.

Powiedziała, że ​​„nie ma żadnych dowodów”, że Sanderson „udawał” swoje obrażenia i że był „wzorowym pacjentem”.

Dodała: „Terry na każdą wizytę przychodził punktualnie. Robił co mógł – terapia jest bardzo intensywna. Był wzorowym pacjentem… Z żadnym z naszych terapeutów nie było problemu.”

„W rzeczywistości było prawie odwrotnie… Terry to bardzo mądry facet, który nie chciał zostać ranny… i był gotów zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zmienić swoje miejsce”.

Andrei Blanco24 marca 2023 09:00

1679644800

Do międzynarodowej porady po wypadku narciarskim zachęcał neuropsycholog pana Sandersona

Podczas przesłuchania przez adwokata Sandersona, dr Fong powiedziała, że ​​doradzała Sandersonowi podróż.

„Zachęciłem go, aby spróbował wrócić do robienia rzeczy, które kocha” – powiedział dr Fung. „Ostrzegłem go, że nie powinien podróżować sam ze względu na problemy z pamięcią i inne problemy z rozwiązywaniem problemów”.

„Ale zdecydowanie zaleciłam mu, aby spróbował wrócić do robienia rzeczy, które kocha” – dodała.

Andrei Blanco24 marca 2023 08:00

1679641200

Kolizja na łyżwach spowodowała szybki, poważny skurcz Terry’ego Sandersona, mówią eksperci przed sądem

Neuropsycholog dr Sam Goldstein zeznawał przed ławą przysięgłych w środę.

Dr Goldstein powiedział, że wypadek spowodował „szybkie, poważne pogorszenie” zachowania i wyników pana Sandersona, które nie wynikało z wcześniej istniejących problemów medycznych.

„Gdyby nie ten konkretny wypadek, życie, które prowadził (wcześniej)… byłoby życiem, które nadal by prowadził” – powiedział dr Goldstein.

W najbliższych dniach na scenie pojawią się Sanderson i pani Paltrow, a także członkowie rodziny aktorki.

Andrei Blanco24 marca 2023 07:00

1679637600

ICYMI: Terry Sanderson twierdzi, że nie może już cieszyć się degustacjami wina

Emerytowany okulista, który postawił aktorkę Gwyneth Paltrow przed sądem za kolizję na nartach, twierdzi, że nie może już cieszyć się degustacją wina z powodu obrażeń odniesionych w wypadku.

Neuroradiolog, dr Wendell Gibby, zeznał w środę, że zderzenie spowodowało, że Terry Sanderson „nagle” doznał poważnego pogorszenia jakości życia – przez co nie mógł cieszyć się dawnymi czasami.

„Terry był energiczną, dobrze funkcjonującą osobą… spotkania z grupami, degustacje wina, jazda na nartach, wolontariat” – powiedziała.

„Po wypadku jego stan nagle się pogorszył, a wiele czynności, które uwielbiał, przestał wykonywać”.

Andrei Blanco24 marca 2023 06:00

1679634000

Gwyneth Paltrow będzie zeznawać wraz ze swoimi dziećmi i Bradem Falchukiem podczas procesu w sprawie wypadku narciarskiego w Utah

Adwokaci Sandersona powiedzieli, że planują wezwać Paltrow na zeznanie w piątek.

Mąż Paltrow, Brad Falchuk i jej dwoje dzieci, 18-letnia Apple i 16-letni Moses, mają zeznawać.

Adwokat aktora Stephena Owensa opisał członków rodziny Paltrow jako część jej grupy deskorolkowej, kiedy incydent miał miejsce 26 lutego 2016 r.

Andrei Blanco24 marca 2023 05:00

1679630400

ICYMI: Dlaczego Gwyneth Paltrow jest w sądzie?

Dzień aktorki Gwyneth Paltrow na stokach w Park City w stanie Utah został przerwany siedem lat temu, kiedy musiała wziąć trochę wolnego po tym, jak wpadła na innego faceta, który zszedł ze wzgórza.

Obecnie bierze udział w procesie cywilnym, który rozpoczął się we wtorek (21 marca).

Podczas wspinaczki na wzgórze 26 lutego 2016 roku została uderzona od tyłu przez innego narciarza. Była lekko ranna, za co, jak mówi, mężczyzna natychmiast przeprosił. Dodaje w swoich aktach prawnych, że jest „wstrząśnięta i zaniepokojona”.

NiezależnyGustav Killander miał więcej:

Andrei Blanco24 marca 2023 04:00

1679626837

Zespół ochrony Gwyneth Paltrow oferuje „prezenty” dla komorników na procesie w sprawie wypadku narciarskiego

Zespół ochrony Gwyneth Paltrow zaproponował, że dostarczy „nagrody” komornikom w sądzie w Utah, gdzie odbywa się proces.

Hollywoodzka gwiazda i dyrektor generalny Goop stoi w obliczu procesu sądowego złożonego przez emerytowanego okulistę, dr Terry’ego Sandersona, lat 76, który twierdzi, że uderzyła go na zboczach Mount Flagstaff w Deer Valley Resort 26 lutego 2016 r.

Niezależny ma wiecej:

Andrei Blanco24 marca 2023 03:00

1679623237

Gwyneth Paltrow odpowiada na sprzeciw wobec wirusowego samopoczucia i diety: „Jem pełnowartościowe posiłki”

Gwyneth Paltrow zareagowała na sprzeciw dotyczący jej codziennego zdrowia i diety.

50-latka zabrała się na Instagram w zeszłym tygodniu, aby porozmawiać o tym, jak czuje się z krytyką podczas sesji pytań i odpowiedzi, po jej odcinku Dr Will Cole’s. Sztuka dobra podcast, w którym otworzyła się na temat swojej „szybkiej, niespokojnej” rutyny.

Niezależny’Amber Raiken ma więcej:

Andrei Blanco24 marca 2023 02:00