22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prince William, Kate Head to Boston: Wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszej podróży pary do USA od 8 lat

Prince William, Kate Head to Boston: Wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszej podróży pary do USA od 8 lat


Członkowie rodziny królewskiej przybędą do Bostonu w środę, dwa dni przed drugą doroczną galą Earthshot Awards. Inicjatywa Williama wystartowała w 2019 roku Aby znaleźć rozwiązania problemów środowiskowych.

Ich trasa po mieście obejmuje wszystko, od spotkania z Caroline Kennedy po wizytę na Uniwersytecie Harvarda.

„Książę i księżniczka nie mogą się doczekać spędzenia czasu w Bostonie, dowiadując się więcej o problemach dotykających lokalną ludność, a także świętując niesamowite rozwiązania klimatyczne, które zostaną uhonorowane nagrodą Earthshot” – powiedział Pałac Kensington. zezwolenie.

ZDJĘCIE: Książę William i Catherine, księżna Walii opuszczają kościół św. Tomasza, 27 września 2022 r. W Swansea w Walii.

Chrisa Jacksona / Getty Images

Książę William i Catherine, księżna Walii opuszczają kościół św. Tomasza 27 września 2022 r. W Swansea w Walii.

Oto, co warto zobaczyć każdego dnia trzydniowej wizyty Williama i Kate.

Środa: Witamy w Bostonie

Aby uhonorować nacisk Earthshot Prize na środowisko, punkty orientacyjne w całym mieście, w tym ratusz, zostaną podświetlone na zielono.

Czwartek: Odwiedzanie młodzieży wysokiego ryzyka

Para królewska rozpocznie drugi dzień w Bostonie od wizyty w Greentown Labs, start-upowym inkubatorze technologii klimatycznych, w pobliskim Somerville w stanie Massachusetts.

Według Pałacu Kensington podczas wizyty William i Kate dowiedzą się o „innowacjach klimatycznych” inkubowanych w Bostonie.

Stamtąd para uda się zaledwie kilka kilometrów do Chelsea, gdzie odwiedzą Roca, organizację non-profit skupiającą się na pomocy wrażliwym młodym ludziom w wieku od 16 do 24 lat, według Palace.

William i Kate spotkają się z liderami organizacji i uczestnikami programów dla matek i młodych dorosłych.

Piątek: Nagrody Earthshot w MGM Music Hall

Głównym wydarzeniem piątku będą nagrody Earthshot 2022, które odbędą się w piątek wieczorem w MGM Music Hall w Fenway, niedaleko Fenway Park.

Podczas ceremonii, która będzie transmitowana na całym świecie 4 grudnia, pięciu zwycięzców otrzyma dotację w wysokości 1 miliona dolarów każdy na zwiększenie skali swoich rozwiązań, które pomogą naprawić planetę.

Gala obejmie również występy na żywo Billie Eilish, Annie Lennox, Ellie Goulding i Chloe X-Hale, a także obsadę, w tym Rami Malek, Kathryn O’Hara, Shailene Woodley i Daniel Dae Kim jako gospodarze i prezenterzy.

READ  Justin Bieber oskarżył H&M o wykorzystanie jego wizerunku na wyrzuconych ubraniach bez jego zgody

Wcześniej w piątek Kate i William wezmą udział w osobnych wydarzeniach.

William planuje zwiedzić Bibliotekę Prezydencką i Muzeum Johna F. Kennedy’ego z Caroline Kennedy.

Wyzwanie prezydenta Johna F. Kennedy’ego w 1962 r., aby wylądować człowieka na Księżycu w ciągu 10 lat, było inspiracją dla nagrody Earthshot, powiedział William, której celem jest znalezienie rozwiązań umożliwiających naprawę planety w ciągu następnych 10 lat.