3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kylie Jenner udostępnia urocze nowe zdjęcia swojego syna po potwierdzeniu, że wciąż ma na imię Wilk

Kylie Jenner udostępnia urocze nowe zdjęcia swojego syna po potwierdzeniu, że wciąż ma na imię Wilk

Kylie Jenner

Kylie Jenner/Instagram

Kylie Jenner Przygląda się bliżej życiu ze swoim synkiem.

W poniedziałek 25-letni potentat makijażu podzielił się z A.J Seria nowych zdjęć Pokazano jej 9-miesięcznego syna i 4-letnią córkę burzaktórą dzieli z raperem Travisa Scotta.

nie przegap: Wyprzedaż Amazon Cyber ​​​​poniedziałek jest lepsza niż Czarny piątek — i znaleźliśmy 430 najlepszych ofert

Urocza fotka pokazuje jej synka, z którym Jenner i Scott od tamtej pory nie mają wspólnego imienia Zmieniony z Wilka, z bliska i stojąc po raz pierwszy. Podczas gdy jego twarz jest nadal osłonięta przed kamerą, widzowie mogą zobaczyć kręcone włosy uroczego małego chłopca.

Jenner pomaga swojemu synowi stać na zewnątrz w słoneczny dzień na dwóch zdjęciach i trzyma go podczas spaceru obok Stormi na innym. Inne zdjęcie pokazuje, jak Jenner i Stormi śmieją się, gdy słodko pasują do siebie w swoich halloweenowych piżamach z nadrukami duchów.

„Najważniejsze” – podpisała swój post na Instagramie.

Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych plotek o celebrytach po fascynujące historie o ludziach.

Nowe zdjęcia syna Jennera pojawiają się niecały tydzień po ich publikacji Potwierdza, że ​​nazywa się „Still Wolf”. Podczas finału sezonu 2 Kardashianki.

Miesiąc po tym, jak Jenner i Scott powitali na świecie swoje dziecko, założycielka Kylie Cosmetics podzieliła się… Reklama na jej Instagram Stories, przez które jej syn już nie przechodzi Imię Wilka.

„Ten rok był dla mnie bardzo przełomowy” – powiedział Jenner podczas spowiedzi w ciągu ostatniego tygodnia. Kardashianki epizod. „Jest tak wiele niesamowitych rzeczy, którymi jestem naprawdę podekscytowany, [to] Spędzam czas z moimi dziećmi i naprawdę pogrążam się w swojej pracy”.

READ  Will Smith uderzył Chrisa Rocka w transmisji Oskarowej

„Moje dziecko nadal ma na imię Wolf, dam wam znać, kiedy je zmienię. Może powiem wam w trzecim sezonie” — dodała, mrugając do kamery.

Burza Kylie Jenner

Burza Kylie Jenner

Kylie Jenner/Instagram

Związane z: Kylie Jenner potwierdza, że ​​syn ma na imię Wilk — ale wpada w panikę, gdy ujawnia jego nowe imię

Jenner podzielał podobne odczucia podczas swojego wrześniowego występu Spóźniony pokazwskazując, że oniOficjalnie nie zmienił nazwy legalnie. „

„Nadal ma na imię Wilk. Jego paszport to Wilk, ale to nie będzie jego imię. Po prostu czekamy” – powiedział Jenner.

Matka dwójki dzieci dodała, że ​​chociaż imię jej syna jeszcze się oficjalnie nie zmieniło, „nie nazywamy go Wilkiem” – na co gospodarz James Corden, lat 44, zapytał: „Cóż, jak go nazywasz?”

„Wiesz…” Jenner powiedział nieśmiało, co skłoniło gospodarza do żartu: „Cóż, to nie jest dobre imię. Nie możesz do niego mówić „Wiesz”.

Jenner przyznał wtedy, że istnieje nazwisko, ale „nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby się zaangażować”.