22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pracownicy Texas Starbucks pomagają nastolatkom, zostawiając notatkę na kubku

Pracownicy Texas Starbucks pomagają nastolatkom, zostawiając notatkę na kubku

Matka dziewczynki powiedziała, że ​​barista Starbucks w Teksasie bał się, że nastoletnia dziewczyna jest w niebezpieczeństwie, i przyszedł jej na ratunek, pisząc list na kubku, aby jej go dać.

Brandi Slim Roberson pochwaliła pracownika za wkroczenie do środka, gdy mężczyzna, którego nie znała podczas samodzielnej nauki w placówce Corpus Christi, podszedł do jej 18-letniej córki.

„Podejrzewam [the man] Wiesz, było bardzo głośno i żywo. To jej nie onieśmielało”, Roberson powiedział News4 Antonio.

Ale kelner przyszedł i wręczył uczennicy drinka, mówiąc jej, że to „bardzo gorąca czekolada, którą ktoś zapomniał odebrać”.

Na kubku pracownik napisał wiadomość: „Czy wszystko w porządku? Chcesz, żebyśmy interweniowali? Jeśli tak, zdejmij pokrywkę z kubka”.

„Podniosła wzrok, a cały personel wpatrywał się w nią, gotowy do pomocy. Byłem tym poruszony” – powiedział Roberson stacji informacyjnej.

Roberson powiedziała, że ​​jej córka nie potrzebuje zaangażowania personelu, ale poinformowała personel, że nic jej nie jest.

Facet, którego nie znała, gdy sama się uczyła, podchodzi do 18-latki.
Budrul Chukrut / SOPA Images / LightRocket przez Getty Images

Roberson napisał: „Jakże jestem wdzięczny za ludzi, którzy szukają innych ludzi”. W poście na Facebooku. „Powiedziała, że ​​cały zespół obserwował ją przez resztę czasu, gdy tam była”.

Matka powiedziała, że ​​ma nadzieję, że inne firmy przeszkolą swoich pracowników, aby robili to samo.

„Świetny przykład dla innych i dla innych firm”, powiedział Roberson stacji. „Nie wiem, czy Starbucks szkoli w ten sposób baristów, ale jeśli tak, brawo! Jeśli nie, o mój Boże, zanotuj, no wiesz, tę załogę”.

READ  Problemy mechaniczne zmuszają MTA do zawieszenia wszystkich usług kolei lekkiej: „Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest sprawą najwyższej wagi”