22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Poseł Partii Pracy oskarżony o nadużycia ze strony zwolenników polskiej skrajnie prawicowej nauczycielki Praca

ten Praca Parlamentarzysta Rupa Hugh zemścił się na rasistowskich nadużyciach, które otrzymał online od zwolenników polskiego prawicowego dziennikarza, blokując mu w ubiegłą sobotę wjazd do Wielkiej Brytanii.

Powiedział, że miał do czynienia z „zorganizowaną kampanią” wrogiego ruchu na Twitterze, taką jak „Wróć do Bangladeszu”, po tym, jak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało Simkivicha, że ​​byłoby to „w interesie publicznym”.

Tweety wyróżnione przez Hugh zawierają zdjęcie brodatego, nagiego mężczyzny z jej imieniem zaznaczonym na plecach. Inna osobiście pochodziła od Ziemkiewicza i oskarżyła ją o obraźliwe zachowanie w języku angielskim – odnosząc się kiedyś do złożonej przeciwko niej skargi. Zwolniony z powodu braku dowodów.

„Nie wierzę, że wysyłanie rasistowskich obelg przekonałoby brytyjski rząd o antyrasistowskich dowodach chłopca, który odmówił uznania rasizmu” – powiedział Hugh.

Polski Europa Minister Simon Cinkowski Welsock zaapelował w tym tygodniu do ambasadora Wielkiej Brytanii w Warszawie o wyjaśnienie, w jaki sposób odejście Anny Clones z Jima Kiev jest zgodne z wolnością słowa. Spotkanie ma się odbyć w piątek.

Hugh powiedział, że jest przekonany, że klauni uratują się na spotkaniu. Skontaktowałem się z naszym brytyjskim ambasadorem Polska Mam nadzieję, że wykona decydującą pracę, kiedy spotka się z podsekretarzem stanu w celu omówienia wolności słowa.

Jim Kiwi to znana i kontrowersyjna postać w Polsce, oskarżana o wspieranie idei homoseksualnych i rasistowskich. W ubiegłym roku w polskiej telewizji publicznej rzecznik praw człowieka oskarżył niektórych Żydów o współpracę z Holokaustem. Ziemkiewicz mówi, że nigdy nie zaprzeczał Holokaustowi.

Jim Kiwi został zatrzymany w sobotę na lotnisku Heathrow i odmówił wjazdu do Wielkiej Brytanii, zmuszając go do lotu do Warszawy. Miał przyjechać na dwa dni do Anglii, aby podrzucić córkę, studentkę uniwersytetu.

A Wywiad dla mediów Ziemkiewicz skarżył się, że został aresztowany wraz z grupą „kierowców Ubera, którzy w większości nie mówią po angielsku” i oskarżył Hugh o to, że stoi za decyzją imigracyjną.

READ  Polska pokonała East Liverpool | Wiadomości, sport, praca

Zrobił post Zdjęcie listu Border ForceJego wykluczenie z Wielkiej Brytanii uważa się za „w interesie publicznym”. Dodał: „Jest to spowodowane twoim zachowaniem i opiniami, które są sprzeczne z brytyjskimi wartościami”.

Hooke powiedział, że nie wiedział nic o działaniach MSW jako posłów opozycji, dopóki nie zaczęły się nadużycia w Internecie, i że ataki były powiązane z kampanią, którą zorganizował przeciwko przyjazdowi do Wielkiej Brytanii. W 2018 r..

W tym czasie wraz z dwoma innymi posłami labourzystowskimi, zdając sobie sprawę, że planuje wizytę z wykładami po Bristolu, Cambridge i Londynie, wezwała Ministerstwo Spraw Wewnętrznych do zablokowania wejścia Ziemkiewicza. W odpowiedzi Ziemkiewicz poskarżył się, że Wielka Brytania stała się „faszystowska”, odwołał swoją wizytę i nie podróżował.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało, że nie skomentowało poszczególnych przypadków. Rzecznik powiedział, że Straż Graniczna „pomagała w utrzymaniu bezpieczeństwa publicznego i zapewniała, że ​​każdego dnia odmawia się pozwolenia nielegalnym towarom lub obcokrajowcom, w tym tym uważanym za niekorzystne dla społeczeństwa”.