26 listopada, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

karthi

Ponniyin Selvan I Box Office Collection Dzień pierwszy: Mani Ratnam pokonuje RRR i Vikram w Tamil Nadu, bije rekordy za granicą

Epos historyczny Mani Ratnam Bonin Sylvan: 1 Otrzymała pozytywną reakcję publiczności i krytyków filmowych po tym, jak w piątek ukazała się w kinach. Pozytywne recenzje i lata oczekiwania pomogły filmowi osiągnąć świetne otwarcie w kasach biletowych. Film otworzył się nie tylko na liczne wraki w Indiach, ale także za granicą. Ekspert ds. sprzedaży filmów, Ramesh Bala, powiedział, że epos nagrał „największe otwarcie pierwszego dnia filmu tamilskiego w kasie WW w 2022 roku”.

Film jest adaptacją powieści o tym samym tytule Kalki Krishnamurthy, zebrał 25,86 crore Rs w Tamil Nadu, przewyższając SS Rajamouli i RRR Kamal HassanVikram. Analityk sprzedaży filmów, Manupala Vijayapalan, zauważył: „#PonniyinSelvan Part One ma świetny start w kasie. Film zarobił 25,86 crore pierwszego dnia w stanie. Trzecie co do wielkości otwarcie roku. Dwa filmy, które wyprzedzają PS1 to Valimai (36,17 crore rupii) i Bestia (26,40 crore rupii).

Według Box Office India indyjski obwód osiągnął pulę około 1,75 crore rupii. Film ma ostrą konkurencję ze strony Saifa Ali Khana i Hrithika Roshana Vikrama Vidy w stanach hinduskojęzycznych. Vikram Vedha zarobił około Rs 11,56 crore w dniu otwarcia.

Ramesh Bala podzielił się tym w USA, leśna maska: Zdobyłeś najlepsze kolekcje kasowe w historii filmu tamilskiego. Napisał na Twitterze: „#PS1 staje się pierwszym tamilskim filmem, który powraca do Million Dollars dziennie (29 i 30 września) w USA 🇺🇸 🔥”. Film dobrze wypadł także w Australii. Napisał: „#PS1 najwyższy w historii otwarcie nr 1 dla filmu tamilskiego w Australii 🇦🇺 za pierwszy dzień… 🔥 427 tys. AUD. Poprzednim rekordzistą był #Master – 283 tys. AUD”.

Bonin Sylvain: Wywarłeś wpływ na krytyków filmowych. Indianexpress.comKirobhakar Purushuthaman opisał to jako „lojalną” i „fantastyczną” adaptację bez nudnych chwil. W swojej recenzji napisał: „Mani Ratnam rozumie, że powieść Kalkiego przewraca strony, więc zachowuje jej smak i nie kultywuje jej ani nie odchodzi od niej”.

READ  „Sukcesja” zmierza do Norwegii: Scott Ferguson, szczegóły zdjęcia norweskiego