28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacje na żywo z Met Gala 2024: zobacz zdjęcia Zendayi, Ariany Grande i nie tylko na czerwonym dywanie

Aktualizacje na żywo z Met Gala 2024: zobacz zdjęcia Zendayi, Ariany Grande i nie tylko na czerwonym dywanie

Beatrice Dupuy z AP brała udział w licznych pokazach i wystawach mody – to także jej drugi rok, w którym występuje na dywanie Met Gala. Przeczytaj, jak to jest być na scenie.

Met Gala to wieczór mody jak żaden inny. Do Dziennikarze pracujący za kulisami, Przyglądamy się magii bliżej – jednak nie jest ona tak luksusowa, jak się wydaje.

Będąc już w pełni ubrani, musimy wziąć pod uwagę kilka innych rzeczy. Dla kazdego, Na stojąco. Noc polega na staniu godzinami na dywanie, oczekiwaniu, aż uczestnicy imprezy wejdą na scenę i czekaniu do późnej nocy, aby wejść modnie późno, nawet gdy inni goście zaczynają wychodzić. Oznacza to, że jest ogromne zainteresowanie wygodnymi, stylowymi butami i pakowanie ich pełną torbą Przekąski, woda I Wiele ładowarek do telefonów.

Dziennikarze są zabierani do muzeum na zameldowanie do godziny 15:00 i zabierani do poczekalni, gdzie przygotowujemy dywan. Goście na imprezie zwykle zaczynają przybywać około 17:30. Kiedy już zajmiemy miejsca na dywanie, zaczyna się oczekiwanie. Gdy tylko pierwsze gwiazdy wchodzą po schodach, powietrze wypełnia się podekscytowaniem i adrenaliną. Wkrótce gwiazdy będą transmitować non-stop. Niektórzy poświęcają czas na robienie zdjęć i odpowiadanie na pytania prasy; Inni wbiegają po schodach, aby wejść do środka i ominąć światła. Na uboczu reporterzy po obu stronach dywanu Krzycz o ich uwagę Aby uzyskać cytat lub wirusowy moment TikTok. Wśród prasy panuje poczucie koleżeństwa, ponieważ wszyscy nie możemy się doczekać, która gwiazda wejdzie po schodach i, co ważniejsze, w co jest ubrana.

Choć ubrania mogą nas oślepiać, Małe chwile Jest najbardziej orzeźwiająca – niczym gwiazda muzyki Billie Eilish Pozwalając dziennikarce poczuć ciężar jej dużego, plecionego kucyka lub Kim Kardashian I Kylie Jenner Ciągi ich ubrań splątały się ze sobą, gdy czekały na wywiad dla Vogue’a.

Pod koniec nocy, gdy zaczyna się rave, poczekaj kolejną godzinę Rihannazaczynasz myśleć, że nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć, nawet po obejrzeniu tego Jared Leto W futrzanym garniturze.

Ale potem z dołu schodów wznoszą się wiwaty i wszyscy myślą, że Rihanna w końcu przybyła… tylko po to, by ktoś ją oszukał. karaluch Kroki przyspieszają.

chwila Los Angeles Może mieć wszystkie najważniejsze rozdania nagród, Nowy Jork Ma Met Galę i to nam wystarczy.

READ  Gwiazda „SNL” Chris Reed przechodzi operację po ataku