18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polski zespół Al Faisal wygrał jeden

Polski zespół Al Faisal wygrał jeden

24 sierpnia 2021 – 9:17

Al Faisal (Al Albahar x Sakina de Faust), należący do Szejka Faisala Hamada Jassima Al Thani, odniósł w niedzielę niewielkie zwycięstwo w Emla Stakes (Grupa 1 Watpa Stallions Cup) na torze wyścigowym Sluicevik w Polsce.

Sloissevik: Al Faisal (Al Albahar x Sakina de Fast), należący do Szejka Faisala Hamada Jassima Al Thaniego, odniósł w niedzielę niewielkie zwycięstwo w Emla Stakes (Grupa 1 Watpa Stallions Cup) na torze wyścigowym Slozievik w Polsce.

Al Faisal, pod wodzą Macieja Kacprzyka, wygrał w lipcu obie drużyny na trasie i dystansie i za każdym razem dosiadał Jackie Kamil Grzybowski.

Al Faisal 1600 m na stoisku dziewiątym. W pierwszej połowie wyścigu Han Rastafan (Asi) nadał bardzo stabilne tempo, a Al Faisal odsunął się od czołówki. Z ziemią ciasno upakowaną na zakręcie do domu, Al Faisal przyjął najbliższe zamówienie i przejechał 400 m od domu do Han Rastafan. Mayali Muscat (Nishan) rzucił wyzwanie Hanowi Rastafaniemu prosto na prowadzenie i trio opuściło boisko. Na ostatnich 200m Al Faisal strzelił pół gola przed rywalami. Mayali Muscat zajął drugie miejsce, a wczesny lider Han Rastafan w końcu zniknął i ukończył dwie długości na trzecim miejscu.

Wychowany przez swojego właściciela, al-Faisala z Al-Bahar (Amar), stoi w Haras de Toure i wygrał ponad 2000 metrów w Niemczech od Sakiny de Faust (al-Saqbe).

Czytaj więcej

Strzałka
Czytaj więcej

Katar koronuje mistrza świata w skoczkach spadochronowych

21 sierpnia 2021 – 8:59

Wczoraj w Rosji odbyły się zwycięskie drużyny kataru z czterotorową załogą do spadochronów pod koniec 24. Mistrzostw Świata FAI (Fédération Aéronautique Internation – Światowa Federacja Sportów Lotniczych).

READ  IT Logistics : przejmuje działalność centrum dystrybucyjnego Auchan w Łęcznym w Polsce.