29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska wybierze lokalnie wpis Vision Eurovision 2022

W zeszłym miesiącu polski nadawca DVB potwierdził swój udział w Eurowizji 2022. Po otwarciu zgłoszeń do zgłoszenia nadawca potwierdza drugą wewnętrzną selekcję z rzędu. Wiadomość pojawia się, gdy Związek Muzyków Polskich wzywa DVB do skupienia się na polskich autorach piosenek na Eurowizję w lipcu.

W sierpniu dyrektor DVB Jasek Kurski potwierdził udział Polski w Eurowizji 2022, która odbędzie się we Włoszech. W tym tygodniu, Po otwarciu zgłoszeń nadawca potwierdził, że ich zgłoszenie z 2022 r. zostanie wybrane lokalnie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 listopada.

Wybrany proces zostanie wybrany w dwuetapowym procesie selekcji wewnętrznej. Pięcioosobowy panel wybierze pierwsze trzy działania i przejdzie do drugiego etapu. Jury ma jednak również prawo dodawania prac, które nie zostały przesłane w otwartym naborze. Działania 3-15 trafią do drugorzędnych, a pozostałe wejścia zostaną ustalone na poziomie 1-10. Piosenka, która zdobędzie najwięcej punktów, zostanie zwycięzcą. W przypadku remisu lider zespołu wyłoni zwycięzcę.

Werdykt trybunału arbitrażowego ma zostać ogłoszony do 2 stycznia. Natomiast Raffles jest jednym z ostatnich artystów potwierdzonych na sezon 2021.

Zapewnienie procesu selekcji odbywa się zgodnie z apelami Stowarzyszenia Muzyków Polskich Polscy autorzy piosenek powinni mieć pierwszeństwo przed międzynarodowymi zespołami. Zgodnie z przepisami akty nie muszą być obywatelami polskimi do złożenia, ale muszą być rezydentami.

Polska w Eurowizji 2021

W ubiegłym roku TVP wygrała dwuetapowy finał krajowy Sansa Na za egzamin wstępny do Eurowizji 2020. Zwyciężczyni Voice of Poland 10 Alicia Sembliska wygrała egzamin z „Imperami”. Musiał wystąpić w pierwszej połowie drugiego półfinału, zanim mecz mógł zostać odwołany.

W 2021 TVP nie chce ponownie wybrać Alicii na Eurowizję 2021. Zamiast tego Rafas Brozowski został wybrany lokalnie do reprezentowania Polski z „The Ride” w Roftam. Nie zakwalifikował się z drugiego półfinału, zajmując 14. miejsce z 35 punktami, trzecią z rzędu dyskwalifikację Polski.

READ  Hanwha Ocean zapewnia strategiczne partnerstwo dla polskiego projektu Orca

Kogo chcesz następnie reprezentować Polskę? Daj nam znać! Aktualizuj następujące informacje @ESCXTRA na Twitterze, Escxtra na Instagramie A nasze polubienia Strona na Facebooku Najnowsze aktualizacje! Również śledź nas Na Spotify I Światło internetowe Sprawdź nasze reakcje na wiadomości przed finałowym sezonem krajowym 2022!