12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska TVN przedłuża umowę z Hotbirdem

Warner Bros. Discovery Network TVN odnawia i rozszerza swoją pojemność w obszarze wideo Hotbird należącym do Eutelsat.

Sieć podpisała nową, wieloletnią umowę obejmującą wiele giełd, która obejmuje dodatkową pojemność kanału 4K UHD do wykorzystania podczas Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Podczas meczów nadawanych będzie siedem dodatkowych kanałów.

Laurence Delphi, dyrektor działu biznesowego wideo, komentuje: „TVN Warner Bros. Discovery jest głównym klientem Eutelsat i jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć z nami współpracę. HOTBIRD Video Neighborhood zapewni niezrównany zasięg w domach w całej Polsce i jest liderem w dynamiczny polski rynek nadawczy za granicą Cieszymy się, że możemy nadal wspierać TVN WBD, zapewniając, że miliony gospodarstw domowych będą mogły cieszyć się jej wyjątkowymi treściami.

„Cieszymy się, że możemy polegać na naszym długoletnim partnerze Eutelsat, jeśli chodzi o zapewnienie najwyższej jakości ciągłości usług dla naszych klientów i dostarczanie najwyższej jakości transmisji z wydarzeń sportowych na żywo do milionów domów podczas tegorocznych Letnich Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich” – mówi Krzysztof Kosiowski, Wiceprezes – Dyrektor ds. Technologii, TVN Warner Bros. Discovery.

Hotbird to wiodąca sieć satelitarna w Polsce; 13 Degrees obsługuje 130 milionów domów w Europie Wschodniej i 156 milionów domów, łącznie z regionem MENA.

READ  "Całkowitą ilość jabłek w Polsce szacuje się na 4,5 mln ton"