3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska Szkoła Witzera zostaje zamknięta z powodu „obaw politycznych”

Polska Szkoła Witzera zostaje zamknięta z powodu „obaw politycznych”

Szkoła Wiedźmina Anulowane w Polsce CD Projekt Czerwony Wśród obaw politycznych. Szkoła, która została otwarta w 2016 roku, by prowadzić edukację w stylu wiedźmińskim, została anulowana z powodu wygaśnięcia kontraktu CD Projekt.

Chociaż powód zamknięcia szkoły nie jest jeszcze jasny, personel szkoły powiedział Magik Uważa się, że szkoła jest powiązana z radykalnie konserwatywną polską organizacją katolicką”. Orto Uris. Spółka 5 Żywiołów (5 elementów), przejął administrację szkoły, oskarżony Równość płci, aborcja, I LGBTQ.

Co się stało ze szkołą Wiedźmina?

Ania Wawrsiniak Został zidentyfikowany jako powiązany z Ordo Iuris, radykalną polską organizacją katolicką. Ania 5 jest żoną założyciela Żywiołowa Dastina Wawrzyniaka, a także przez dwa lata pracowała jako prawnik w firmie.

Jednak niedawno ujawniono, że był zaangażowany w niektóre kampanie organizacji Arto Uris. Zlecono mu pracę nad „Szczepionką Rządu 19” i „Ustawą o karę za nielegalną aborcję”.

Te propagandowe twierdzenia pojawiły się po raz pierwszy w lutym iw bardzo krótkim czasie wywarły znaczący wpływ na Polskę. Polskie media obwiniały CD Projekt Czerwony W sprawach politycznych zażądał zamknięcia Wiedźmińskiej Szkoły, którą zarządza 5 ywiołów. Media zwróciły uwagę, że nieznane działania w szkole są niebezpieczne.

W niedawnym poście na Facebooku na 5 ywiołów powiedział: „Kiedy zaistniała sytuacja, poinformowaliśmy o tym CD Projekt Red iw odpowiedzi rozwiązaliśmy umowę licencyjną bez pytania o jakiekolwiek wyjaśnienie”.

Według Euro Gracz, CD Projekt Red również potwierdził, że szkoła została zamknięta. „W lutym postanowiliśmy zakończyć współpracę z organizatorami Szkoły Wiedźmina. Teraz upłynął trzymiesięczny okres wypowiedzenia umowy” – powiedział CD Projekt Red.

Wiedźmin chce kontynuować bez licencji szkolnej

Wygląda na to, że 5 Żywiołów CD Project Red walczy o kontynuowanie Szkoły Witzera bez licencji. „Wytrzymamy ten cios, ale na pewno się nie poddamy” – napisano w lutym na Facebooku.

READ  Piłka nożna: podobno Steven Gerrard rozmawia o pracy w Polsce

Co myślisz o Wiedźmińskiej Szkole? Podziel się swoimi przemyśleniami na stronie The Nerd Stash na Facebooku i TwitterzeTheNerdStash na Twitterze.