13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska strona Wisła Black Swab dla rewelacyjnego nastolatka Bray Wanderers

Duży ruch dla nastolatka.

Jacques Baczyński, młody człowiek z byłej Ligi Irlandii, dołączył do polskiej drużyny Wisły Black na 18-miesięcznym kontrakcie po jego niedawnej fuzji z Bray Wanderers.

Baczyński, 17, wyemigrował do Irlandii, gdy miał dwa lata i grał w St. Kevin’s Boys na poziomie szkolnym, a następnie dołączył do Bray na poziomie U17.

Grał także dla Polski na poziomie U15, reprezentując Dublin School Boy Kingpins Belvedere i Shelborne, który obecnie jest na szczycie Ligi Irlandii.

Jakuba Basińskiego.

Pasiński, który w ostatnich miesiącach trenował z polskimi legendami, wraca do ojczyzny zainspirowany rozprawą z klubem.

Klub, który prowadzi obóz treningowy dla nie-graczy z całego kraju, odebrał Dublinera po tym, jak wziął udział w imprezie.

Podpisał kontrakt z klubem, który utrzyma go tam co najmniej do 2023 roku, a jego kontrakt będzie miał opcję na kolejny rok.

Jednak Pasiński początkowo dołączy do rezerwowej drużyny Wisły Blok II, a później będzie próbował dołączyć do ich pierwszego składu w przyszłości.

Wisła Czarna.

Chociaż Wisła Black nie zdobyła jeszcze w swojej historii tytułu mistrzowskiego Polski, to już raz zdobyli Puchar Polski w 2006 roku.

W tym sezonie zajmują 6. miejsce w Extraclassa, 12 punktów za liderem ligi Leg Bosnan.

Możesz śledzić nasz kompleksowy i zaktualizowany tracker transferów League of Ireland Tutaj.

Źródło: Wisła Płock.

Przeczytaj więcej o: Módlcie się Wędrowcy, Jakub Basiński, Wisła Czarna