30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska drużyna piłkarska Visa Kraków rozszerza swoją działalność sportową i podpisuje kontrakt z drużyną Tota 2

Kolejna duża organizacja sportowa rozszerza swoją działalność sportową Razem2Polski klub piłkarski Visa Kraków podpisał nową listę, która rozpocznie rywalizację w nadchodzących wydarzeniach.

To był ruch w pracach od jakiegoś czasu, ale organizacja naprawdę chciała upewnić się, że właściwe zespoły współpracują ze sobą przed rejestracją.

Ogólnie rzecz biorąc, Vishnu Krakow’s Visa All IN! Gry Kraków Razem W skład składu wchodzi pięciu graczy, z których wielu wielokrotnie dołączało, aby rywalizować w ostatnich wydarzeniach i kwalifikacjach, menedżer i komentator / gospodarz.

  • Nadan „Egzotyczny_Jeleń” Michajłowicz
  • Marcel „Ekon” Hosovyenko (kapitan)
  • Kuba „Jakub” Staniszewski
  • Marcin „Molex” Bucky
  • Jednak Patrick „Crush”?
  • Mikey „Guerrilla” Jiwak (kierownik)
  • Domec „bandyta” Borys (gospodarz)

Wszyscy gracze i personel pochodzą z Polski, a najbardziej utytułowany członek zespołu, Exotic_Deer, grał dla wielu mocnych spółek, takich jak Team Kinguin i Let’s Do It Again w 2018 roku. Ecken będzie pełnił funkcję kapitana drużyny, gdy będą pracować nad zdobyciem kilku zwycięstw pod nowym sztandarem.

„Cieszymy się, że Visna Graco nas pod to wzięła”. Ecken Powiedział. „Uważamy, że to partnerstwo z firmą będzie czymś wyjątkowym. Z pewnością pomoże pchnąć polską scenę w górę, a tym samym podnieść Polskę. Razem2 Fani. Wierzymy, że mamy potencjał, motywację, a przede wszystkim możemy wiele osiągnąć.

Przed tym ruchem Visna Krako uderzył stosunkowo skutecznie CS: Geo Lista prowadzona przez Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i in FIFA Gracze. Teraz system ma nadzieję zapewnić większą stabilność Razem Scena w Polsce jednocześnie konkuruje z najlepszymi zespołami i rozwija markę.

„Bardzo się cieszymy, że możemy stworzyć kolejny oddział w naszych ramach” – powiedział Misko Sapus, Kierownik Sprzedaży i Sportu Visco Kraków. Powiedział. „Mamy nadzieję na pozytywne ożywienie sceny w Polsce Razem2Stajemy w zgodzie ze światowymi markami, takimi jak PSG czy AS Monaco – mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się z nimi zmierzyć! ”

READ  Technologia SITA wyposaży osiem lotnisk w Polsce

Według kierownictwa zespół już trenuje w jednym z obiektów zespołu i przygotowuje się do wydania niektórych treści w przyszłości, a także do rywalizacji w niektórych nadchodzących wydarzeniach.