5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polak Grzegorz Kozieja zarobił największą gotówkę na żywo na EPT Praga (474 ​​510 EUR).

Polak Grzegorz Kozieja zarobił największą gotówkę na żywo na EPT Praga (474 ​​510 EUR).

Aby wyłonić zwycięzcę, potrzebna była dodatkowa sesja High Roller Eureka o wartości 2200 € Na Europejski turniej pokerowy PokerStars 2023 w PradzeAle Polska Grzegorz Kozieja Pobiegłem do mety trzeciego dnia, aby zakończyć postępowanie.

Profesjonalny pokerzysta i trener po porażce przezwyciężył deficyt żetonów wynoszący 2:1 Safwane Bahri Gra jeden na jednego, aby zgarnąć 474 510 € wraz z trofeum.

Jednak wszelkie plany upamiętnienia zwycięstwa będą musiały poczekać, ponieważ Kosija wszedł do pierwszego dnia turnieju głównego z wpisowym 5300 € bezpośrednio na inne konto bankowe, mając nadzieję na zwiększenie swojej wypłaty.

A finaliści to weterani Bruno Volkmanna I Jasona WheeleraZajął odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

W sumie w konkursie wzięło udział 1 478 zgłoszeń, a pula nagród wyniosła 2 837 760 EUR. 221 najlepszych graczy zdobyło nagrody pieniężne wraz z byłymi mistrzami EPT Giuliano Pendinelli (166. 3750 euro) i Simona Brandstroma (142. miejsce – 4310 €) Zakończenie na płatnych miejscach.

Wyniki stołu finałowego turnieju Eureka High Roller z wpisowym 2200 €

Miejsce gracz Kraj Nagroda (EUR)
1 Grzegorz Kozieja Polska 474 510 euro
2 Safwane Bahri Francja 292 520 euro
3 Bruno Volkmanna Brazylia 208 940 euro
4 Jasona Wheelera Ameryka 160 730 euro
5 Dana Larsona Dania 123 640 euro
6 Sokrates Linares Grecja 95 120 euro
7 Wasileios Chatzilazarou Cypr 73 160 euro
8 Pabla Brito Silvy Brazylia 56 300 euro

Rekordzista Alexander Tkatsev jest liderem turnieju głównego Eureka z wpisowym 1100 €

Akcja dnia

Czwartą ofiarą dnia był Wheeler, który zajął czwarte miejsce, a walet z piątką wbił królom Volkmanna w jego ostatnie kilka dużych ciemnych. Wheeler, który od sześciu lat mieszka w Pradze, zgarnął dziesiątą sześciocyfrową kwotę w swojej karierze. Wynik pokazuje, że jego zarobki na żywo wynoszą blisko 5 milionów dolarów, nieco mniej niż 8,4 miliona dolarów, które zarobił na boisku wirtualnym.

READ  Puls Kultury 11.11 | Świat TVP
Jasona Wheelera
Jasona Wheelera

Po kilku rozdaniach Volkmann odpadł jako następny. Po tym jak ten ostatni zdobył wartościowe trzy ulice z asami, Bahri przegrał. Następnie Brazylijczyk podwoił rozdanie, ale wkrótce zderzył się swoim asem z asem-damą Bahriego i nie był w stanie zdobyć dominacji.

Nastąpiła krótka przerwa przed rozpoczęciem gry heads-up, podczas której Kosija i Bahri omawiali możliwość zawarcia porozumienia. Nie osiągnięto porozumienia i Bahri wszedł do ostatecznego pojedynku jako faworyt.

Bahri wykorzystał kilka pierwszych rozdań, aby powiększyć przewagę, ale od tego momentu to już Kosieja. Tempo zaczęło się zmieniać na jego korzyść, gdy Kosija zyskał na wartości, żeglując na szachownicy z czterema pikami. Kilka rozdań później, gdy wszystkie żetony poszły na środek przed flopem, był na pierwszym miejscu z asem szóstką w porównaniu z królem dziesiątką w kolorze.

Safwane Bahri
Safwane Bahri

Następnie chip lider z dnia otwarcia szybko znalazł się za Bahrim. W kiepskiej puli Kosija trafił szóstego strita i grał szybko. Wszedł all-in na riverze i po pewnym czasie przebywania w puli Bahri wybrał cap i bohater sprawdził z asem, za swoje ostatnie osiem milionów (13 dużych ciemnych).

Pociąg Kosiji był szczęśliwy, gdy w obozie Bahriego zrobiło się niespokojnie, ale Francuz mógł wyleczyć wszelkie rany, przyznając drugą nagrodę w wysokości 292 520 euro.

Zwycięstwo to było pierwszym zwycięstwem Kosiji w dużym turnieju na żywo i poskutkowało sumą 74 052 dolarów zarobków na żywo, które miał przed wydarzeniem.