22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pojawienie się Taylor Swift podnosi ocenę telewizji Chiefs-Bears dla niedzielnego meczu

Pojawienie się Taylor Swift podnosi ocenę telewizji Chiefs-Bears dla niedzielnego meczu

On gra

Tego lata Swifties wypełnili Arrowhead Arena w Kansas City nie raz, ale dwa razy, aby zobaczyć trasę koncertową Taylor Swift Eras Tour. Najwyraźniej nie mieli dość słynnego miejsca.

W niedzielę wielu fanów Swifta miało także oglądać mecz NFL w Kansas City.

Ogólnokrajowa transmisja FOX dotycząca zwycięstwa Chiefs nad Chicago Bears była najwyżej ocenianym meczem tygodnia NFL wśród kobiet w trzech różnych grupach wiekowych, w wieku od 12 do 49 lat, Według Fox Sports: Gra zajęła pierwsze miejsce w kategorii kobiet 12-17, 18-34 i 18-49 lat. Transmisja telewizyjna była także najczęściej oglądaną transmisją tygodnia NFL we wszystkich stacjach telewizyjnych i zgromadziła łącznie 24,3 widzów.

Swift był obecny na niedzielnym meczu i kibicował Travisowi Kelce’owi w apartamencie, siedząc obok swojej matki Donny. Krążą pogłoski, że gwiazda popu i mistrz Super Bowl spotykają się ze sobą. Wyszli razem ze stadionu Arrowhead po meczu podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia jako duet.

Obecność Swifta przyczyniła się także do znacznego wzrostu sprzedaży koszulki Kelce’a z numerem 87 oraz wzrostu jego obecności w mediach społecznościowych. Tight end przekroczył już 3 miliony obserwujących na Instagramie, zdobywając 325 000 w ciągu tygodnia, co stanowi większy wzrost niż zaobserwował po zwycięstwie w Super Bowl w zeszłym roku. W każdym biurze obsługi znajduje się sportowiec.

Proces przejęcia nie jest jeszcze tak kompletny Doniesienia mediów sportowych Oglądalność niedzielnego popołudniowego okna była jednak niższa niż oglądalność w trzecim tygodniu ubiegłego roku. W zeszłym sezonie pierwszym meczem była bitwa rozgrywających z namiotu, w której Aaron Rodgers i Green Bay Packers zmierzyli się z Tomem Bradym i Tampa Bay Buccaneers. Mecz ten przyciągnął 26,4 miliona widzów i był najczęściej oglądanym meczem trzeciego tygodnia od ośmiu lat.

READ  Toby Keith opierał się na swojej wierze podczas mrocznych dni leczenia raka