16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Joe Jonas występuje z bratem Nickiem w związku z pozwem przeciwko Sophie Turner

Joe Jonas występuje z bratem Nickiem w związku z pozwem przeciwko Sophie Turner

W tych liniach, winoroślach i trudnych czasach, Joe Jonas Opiera się na rodzinie.

the Bracia Jonas Piosenkarz wyszedł ze swoim młodszym bratem Nick Jonas w Nowym Jorku 25 września, wkrótce po osiągnięciu porozumienia w sprawie tymczasowej opieki z byłym Zofia Turner Mieć własne dzieci – córkę Biada3 lata i 14-miesięczną dziewczynkę, której inicjały są następujące obrażenia W dokumentach sądowych – pobyt w Stanach Zjednoczonych gra o tron Absolwenci próbują sprowadzić ich z powrotem do Anglii podczas rozwodu.

Na nieformalne wyjście Joe (34 l.) założył kurtkę Tombolo, niebieskie spodnie i pasującą czapkę z daszkiem. Tymczasem Nick (31 l.) miał na sobie czarną kurtkę zapinaną na zamek, biały T-shirt i dżinsy.

Joe stoi obecnie przed pozwem od Sophie, która w swojej petycji stwierdziła, że ​​muzyk „Sucker” zatrzymuje paszport ich dzieci i „nie wyrazi zgody na powrót dzieci do ojczyzny w Anglii”. Aktorka w swoim pozwie stwierdziła także, że ich rozstanie nastąpiło „bardzo nagle” i że o tym, jak Joe złożył pozew o rozwód na Florydzie, dowiedziała się z mediów.

Jednakże zgodnie z postanowieniem o tymczasowej zgodzie złożonym 25 września i uzyskanym przez E! News, byłej parze „na razie nie wolno zabierać dzieci” poza większe obszary Nowego Jorku.

READ  Oprah Winfrey odwiedza Ellen DeGeneres na jej ostatni tydzień występów