28 kwietnia, 2024

Podsumowanie meczu Japonia-Szwecja: Szwecja awansowała do półfinału po wygranej 2:1

the Mistrzostwa Świata Kobiet 2023 Kontynuowano w piątek (w FOX i aplikacji FOX Sports), kiedy Szwecja wyeliminowała Japonię w ćwierćfinale w Eden Park w Auckland w Nowej Zelandii.

Japonia i Szwecja zajmują odpowiednio 1. i 7. miejsce w naszym najnowszym rankingu mocarstw na Mistrzostwach Świata.

W piątkowym meczu wzięło udział pięciu ich ulubionych Złotych Butów – reprezentacja Japonii Hinatę MiyazawęI Reiko Yuiki I Mina Tanakawraz ze Szwecją Amandę Ellstedt I Fridolina Rulfo – Podczas gdy japoński bramkarz Ayaka Yamashita Szwedzka bramkarz Zisera Mosović jest nominowana do tegorocznej nagrody Złotej Rękawicy.

Śledź naszą relację na żywo poniżej!

Podsumowanie meczu Japonia – Szwecja

Finał Szwecja 2, Japonia 1

87′: … nie wszedł – ale Japonia i tak zdobyła bramkę

Zaledwie kilka sekund po tym, jak Aoba Fujino z rzutu wolnego nie przekroczył linii bramkowej, Japonia zmniejszyła stratę o połowę, gdy Honoka Hayashi strzelił z woleja w lewą stronę siatki.

Honoka Hayashi zdobywa bramkę przeciwko Szwecji w 87. minucie

80′: Żółta kartka dla Reiko Yuiki

76 ’: nie można pisać wielką literą

Po tym, jak Japonia została nagrodzona rzutem karnym, strzał Reiko Yueki odbił się od poprzeczki, a jej główka odbiła się od odbicia nad siatką.

Japończyk Reiko Yueki nie wykorzystuje rzutu karnego przeciwko Szwecji w 76. minucie

71 ’: Nie można przeniknąć

Aoba Fujino oddał strzał z bliskiej odległości dla Japonii, ale szwedzki bramkarz Zisera Mosović posłał go daleko w lewo.

Zysira Mosović broni strzał na bramkę i utrzymuje prowadzenie Szwecji nad Japonią 2:0

68′: za wysoko

Japonia była blisko siatki, ale strzał Yui Hasegawy leciał tuż na północ od bramki.

READ  Carlos Correa zgadza się na układ z oszołomionymi New York Mets Giants

51′: Szwecja zyskuje!

Po tym, jak VAR sprawdził, czy japoński pomocnik Fuuka Nagano miał kontakt z piłką, Szwecja została nagrodzona rzutem karnym, który wykonała Philippa Engeldahl.

Philippa Engeldahl ze Szwecji zdobywa gola przeciwko Japonii w 51. minucie

47′: Świetna obrona!

Johanna Kanreide uderzyła z prawej strony, ale japoński bramkarz Ayaka Yamashita posłał go gdzie indziej.

Pierwsza połowa: Szwecja prowadzi 1:0

Szwecja strzeliła gola w drugiej części pierwszej połowy, tracąc siedem strzałów (trzy na bramkę). Japonia nie oddała ani jednego strzału w pierwszej połowie, ale ich obrona była katalizatorem do utrzymania prowadzenia do jednego punktu.

42′: Po prostu przegapiłem!

Kosovare Aslani oddał strzał w prawą stronę bramki dla Szwecji, ale japoński bramkarz Ayaka Yamashita lekko pchnął piłkę i trafił w słupek.

Strzał Szweda, Stina Plakstenius, trafia w słupek po tym, jak Ayaka Yamashita wybił piłkę ze słupka.

Strzał Szweda, Stina Plakstenius, trafia w słupek po tym, jak Ayaka Yamashita wybił go ze słupka.

32′: Szwecja zdobywa bramkę!

Po odbiciu piłki od całej siatki, szwedzka obrończyni Amanda Elstert oddała strzał w bramkę z prawej strony siatki.

Szwedka Amanda Ellstedt zdobywa bramkę przeciwko Japonii w 32. minucie

25′: Panna Savage

Szwecja była bliska oddania pierwszego strzału, ale strzał Steiny Plakstenius lekkim strzałem w prawo i za siatką został zablokowany.

5′ i 11′: Brak dostępu

Atak Szwecji został wcześnie powstrzymany przez Japonię.

1′: Ruszamy!

przed meczem

ustawienie sceny

Ekipa World Cup Now oglądała mecz na żywo w mediach społecznościowych przed rozpoczęciem meczu.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata Kobiet i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo Tutaj. Znajdź najnowsze wyniki Tutaj.

On podąża Śledź ulubione, aby spersonalizować swoje wrażenia z FOX Sports

Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet

Japonia

Szwecja

READ  Braves spełnia oczekiwania: AJ Smith-Shofer i Horston Waldrep płyną na obiecującej fali

Wydobądź więcej z Mistrzostw Świata FIFA Kobiet Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko