19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pochodzący z Raleigh mówi, że Taylor Swift pomogła drużynie wygrać Super Bowl, wspierając Travisa Kelce’a :: WRALSportsFan.com

Pochodzący z Raleigh mówi, że Taylor Swift pomogła drużynie wygrać Super Bowl, wspierając Travisa Kelce’a :: WRALSportsFan.com

Wszechstronna sława Taylor Swift rozszerzyła się na NFL w zeszłym sezonie, gdzie często można ją było zobaczyć na meczach Kansas City Chiefs i przez większość niedziel w telewizji.

Trener obrońców Kansas City Chiefs i pochodzący z Raleigh Dave Merritt znajdował się na uboczu, przyglądając mu się z bliska chłopakowi Swift, Travisowi Kelce’owi. Merritt nie zauważył częstych przerw w reakcjach Swifta, tak jak publiczność, ale powiedział, że podczas wywiadu dla The Sports Shop w zeszły piątek zauważył, że Kelce zmienił się na uboczu i w szatni.

Merritt powiedział, że wysoka energia i zaraźliwa charyzma Swifta „pomogły” Chiefs w kolejnej kampanii mistrzowskiej.

„Wszyscy byli podekscytowani, ponieważ Travis był szczęśliwy” – powiedział Merritt, który grał w NC State po ukończeniu Millbrook High School. „Więc kiedy mój zawodnik, mój brat, jest szczęśliwy obok mnie, pomaga mi to i dodaje mi otuchy”.

Kelsey „przyszedł tam jako inny człowiek” – powiedział Merritt, dodając: „I tak dalej [Swift] Pomóż nam.”

W czwartek komentarze zyskały popularność w Internecie, a kilka serwisów rozrywkowych je zauważyło.

Związek Swifta z gwiazdą był głównym tematem wydarzeń w świecie rozrywki i sportu przez większość tygodni sezonu, aż do zwycięstwa Chiefs nad San Francisco 49ers w Super Bowl.

„Wygrała Super Bowl w swoim pierwszym roku w NFL” – zażartował Merritt. „Co z tym?”

Swift występuje obecnie w Singapurze w ramach kontynuacji trasy koncertowej. Chiefs, Kelce i gwiazdor rozgrywający Patrick Mahomes chcą wznowić passę, podczas której w ciągu pięciu sezonów wygrali trzy Super Bowl.

„To naprawdę wpłynęło pozytywnie na zespół. Nie było to negatywne” – powiedział Merritt. „Wszyscy byli podekscytowani, a Travis był szczęśliwy”.

Kelce opublikował zdjęcie siebie i Swifta w programie „New Heights” ze swoim bratem Jasonem Kelseyem zeszłego lata, dodając, że zrobił Swift bransoletkę, kiedy występowała na stadionie Arrowhead w lipcu. Travis nie mógł spotkać się z nią na przyjęciu, ale wiadomość ta wywołała pogłoski o związku między nimi, które później podsyciły się, gdy Swift pojawił się na meczu Bears-Chiefs 24 września w tym samym miejscu.

READ  Taylor Swift połyka pluskwę podczas programu w Chicago - Billboard

Swift, który dorastał w Pensylwanii jako kibic Philadelphia Eagles, nie jest obcy piłce nożnej. Zeszłego lata podczas trasy Eras grała na większości stadionów NFL i w piosenkach pomijała odniesienia do swoich fanów.

Merritt powiedział, że obecność Swifta podniosła morale, a nie rozpraszała. Niektóre media sugerowały, że ta relacja mogła zakłócać przygotowania Kelce, ponieważ Chiefs przegrali cztery z sześciu meczów w listopadzie i grudniu. Po frustrującej porażce u siebie z Las Vegas Raiders w Boże Narodzenie, Kansas City wywalczyło tytuł AFC West i odniosło zacięte zwycięstwa w play-offach w Buffalo i Baltimore, a następnie emocjonujące zwycięstwo w Super Bowl po dogrywce kończące sezon.

Swift w swojej karierze występowała przed publicznością w Raleigh kilka razy, m.in. Mniej znane przedstawienie w Athens Drive High School w 2006 roku.