16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pittsburgh Steelers podpisali 3-letnią umowę z Isaakiem Somalo

Pittsburgh Steelers podpisali 3-letnią umowę z Isaakiem Somalo

Pittsburgh Steelers kontynuują ruchy w wolnej agencji na sezon 2023, niezależnie od dnia i godziny. Późną sobotnią nocą poinformowano, że Steelers zgodzili się na trzyletnią umowę za strażnika Isaaca Somalo.

Seumalo spędził wszystkie siedem lat swojej kariery NFL z Orły z Filadelfii. Wybrany w trzeciej rundzie 2016 roku Draft NFL nie na miejscu OregonSeumalo rozpoczął wszystkie 17 meczów sezonu regularnego i trzy mecze posezonowe oraz lewy obrońca. Według Pro Football Focus, Seumalo był dziesiątym najlepszym bramkarzem w NFL w zeszłym sezonie i był rezerwowym Pro Bowl.

W ciągu siedmiu lat w Filadelfii Seumalo wystąpił w 81 meczach sezonu regularnego z 60 startami. Objął stanowisko pełnoetatowego lewego obrońcy w połowie sezonu 2018. Kontuzje były czynnikiem wpływającym na karierę Somalo. W 2018 roku Somalo opuścił ostatnie trzy tygodnie sezonu z powodu kontuzji klatki piersiowej. Po rozegraniu każdego meczu w 2019 roku Seumalo opuścił siedem meczów w połowie sezonu 2020 z powodu kontuzji kolana. W 2021 roku Seumalo doznał kontuzji Lisfranc kończącej sezon w trzecim tygodniu. Ale w 2022 roku Seumalo zaczynał każdy mecz i rozegrał 1137 ofensywnych snapów w sezonie zasadniczym.

Isaac Somalo to drugi ofensywny wewnętrzny liniowy pozyskany przez Steelers w tym tygodniu. Zarówno Seumalo, jak i Nate Herbig, którzy spędzili sezon 2022 z Jets w Nowym Jorku, obaj dorastali z Philadelphia Eagles. Zastępca dyrektora generalnego Steelers, Andy Weddell, rozpoczął pracę w biurze Eagles w 2016 roku i jest zaznajomiony z obydwoma zawodnikami.

Z dwoma nowymi graczami wewnętrznymi na linii ofensywnej wygląda na to, że Steelers chcą pomieszać w tym sezonie. Pomimo tego, że w zeszłym sezonie rozgrywał wszystkie snapy na lewej obronie, Kevin Dotson wydaje się walczyć o czas gry w ostatnim roku swojego debiutanckiego kontraktu.

Bądź na bieżąco z Za stalową kurtyną, aby otrzymywać bieżące relacje z sezonu Pittsburgh Steelers 2023.

Czytaj więcej

READ  Wynik Celtics vs Bucks: aktualizacje meczów NBA na żywo, gdy Giannis Antetokounmue, Milwaukee próbuje zamknąć Boston