16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwszych siedmiu gości Jamesa Cordena w „Carpool Karaoke”

Pierwszych siedmiu gości Jamesa Cordena w „Carpool Karaoke”

(CNN) James Corden pożegnał się do swojego późnego występu, ale pozostawił spuściznę śmiechu swoim fanom (i internetowi) dzięki segmentom „Carpool Karaoke”.

the gospodarz rozmowy Przez dziewięć sezonów jeździła do pracy z niektórymi z najsłynniejszych piosenkarzy na świecie, mówiąc i śpiewając do wszystkiego, od „Penny Lane” po „Jenny From the Block”.

Oto siedem najbardziej pamiętnych przejazdów Cordena.

Paula McCartneya

Corden wymienia ten przejazd wśród swoich ulubionych. W tym 24-minutowym odcinku Corden zabiera McCartneya do pamiętnych miejsc z jego dzieciństwa w Liverpoolu, w tym do salonu fryzjerskiego i kwiaciarni. W pewnym momencie obaj odwiedzili jego dom z dzieciństwa, w którym Beatlesi przedstawili Cordena i gdzie pisał piosenki z Johnem Lennonem. Później idą do baru, w którym występuje McCartney.

Adele

Pierwszy występ Adele w „Carpool Karaoke” to najpopularniejszy film na kanale YouTube „The Late Late Show”. Paski pochodzą z „Hello” i „Someone Like You”. Kiedy Adele po mistrzowsku wykonuje zwrotkę „The Beast” Nicki Minaj, jest to niesamowita niespodzianka.

Adele pojawiła się również w tym ostatnim „Karaoke samochodowe” gdzie podziękowała Cordenowi za bycie takim dobrym przyjacielem.

Mariah Carey

Mariah Carey podkreśla swój akcent, nosi gigantyczne okulary przeciwsłoneczne, pierścionek z motylem i rękawiczkę do prowadzenia samochodu, zapewniając w tym odcinku czystą doskonałość divy.

Corden przypisuje Careyowi, że podkręcił program na tyle, by zacząć zdobywać słuchaczy. Duet „Vision of Love” Kenza.

Eltona Johna

Obaj jeżdżą po Los Angeles w deszczu, a Kodren przekonuje piosenkarza, by przyznał, że jego największy napad złości miał miejsce, gdy powiedział komuś, żeby przestał wiać. Zakończyli wycieczkę epickim obrazkiem „Don’t Let the Sun Go Down on Me”.

J.Lo

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, kto ma najlepszą listę kontaktów gwiazd w Hollywood, Corden określa ją jako Jennifer Lopez.

READ  Jennifer Lopez mówi, że mama ją pokonała, a jej rodzeństwo dorasta

Po węszeniu w jej telefonie i zobaczeniu Bradleya Coopera i Cristiano Ronaldo na liście, wylądował na Leonardo DiCaprio, wysyłając mu SMS-a „Hej kochanie” i podpisując „J.Lo, wiesz, z bloku”.

Madonna

Kiedy jeżdżą po Nowym Jorku, Madonna śpiewa „Vogue” i stawia stopy na suficie. Już choćby dla tego warto zobaczyć.

Michelle obama

Następnie do Corden dołączyła pierwsza dama Michelle Obama podczas wycieczki po terenach Białego Domu, gdzie wystąpiła ze Steviem Wonderem i Beyoncé.

Występ Obamy w tańcu „Single Ladies” to światło. Missy Elliott dołączyła później do piosenek „This Is For My Girls” i „Get Ur Freak On”.