2 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pete Alonso strzela dwa mecze u siebie w Mets, wygrywając z Dodgersami

Pete Alonso strzela dwa mecze u siebie w Mets, wygrywając z Dodgersami

Los Angeles – Za około sześć tygodni Dom Alonso Prawdopodobnie wróci na stadion Dodger na mecz MLB All-Star, ponieważ jest uważany za jednego z wielu graczy Mets wybranych do drużyny National League. W przeddzień tych uroczystości Alonso prawie na pewno weźmie udział również w Home Run Derby, biorąc pod uwagę jego zamiłowanie do imprezy i status dwukrotnego obrońcy tytułu.

Może też zakraść się trochę poćwiczyć, kiedy ma szansę. Alonso wznowił pracę dwukrotnie w sobotę wieczorem 9-4 wygrana Pokonując Dodgers w Chavez Raven, pokonał pięć przejazdów do domu w dominującym występie, który przyciągnął go nawet z Jose Ramirezem z Cleveland, który poprowadził MLB RBI w wieku 53 lat.

„Nie sądzę, abyśmy oczekiwali czegoś mniej” — powiedział pisarz Mets, David Peterson. „Odkąd się pojawił, złożył ofertę”.

Uderzając w trzecią rundę, Alonso wyciągnął zielone światło Homera dwie rundy przez lewy płot, aby znokautować zawodnika Dodgers Walkera Buehlera z walki. Siódmego, szybki 100 mil na godzinę Brusdar Graterol wystrzelony w pole naprzeciwko Homera z trzech przejazdów sprawił, że mecz był zdecydowanie mniej wyrównany. To był trzeci raz, kiedy prowadził swój dom w ciągu ostatnich dwóch dni.

16 strażników Alonso zremisowało z Mookie Betts z Dodgers, uzyskując największą liczbę w National League. On również przeniósł się do remisu, zajmując 10 miejsce na domowej liście Mets z 122. w swojej karierze.

„Och, to chore”, powiedział Alonso o swoim miejscu w historii franczyzy. „Nie wiedziałem. Chcę tylko kontynuować.”

Przy obecnym tempie Homera, Alonso może zająć szóste miejsce na liście wszech czasów Mets na koniec sezonu. Może również wymazać rekord RBI franczyzy, który jest obecnie udostępniany przez Mike’a Piazza i Davida Wrighta w wieku 124 lat. (Alonso jest na dobrej drodze do 156.)

To wir liczb, które mówią to samo: Alonso uderza piłkę często i mocno, a gdy to robi, zadaje ogromne obrażenia. Prawie przez jedną trzecią sezonu, Alonso stał się najbardziej uzasadnionym kandydatem do nagrody National League Player of the Year, odkąd Wright zajął czwarte miejsce w głosowaniu w 2007 roku.

Tak jest każdego dnia” – powiedział Peterson. „On nie tylko uderza tutaj do domu, a potem nic od niego nie słyszysz… Ma siłę na całym świecie. Nie próbuje tylko trafić do domu. On naprawdę próbuje poprowadzić piłkę, co mu odpowiada. Jest istotną częścią naszego oddziału.” .

W ciągu ostatnich czterech sezonów Alonso trenował niestrudzenie, aby stać się bardziej kompletnym hitterem, poprawiając swoją dyscyplinę na talerzach, a także podejście na wszystkich polach. Wystąpił przeciwko Buehlerowi, byłemu mistrzowi Vanderbilt, który „naprawdę dobrze – naprawdę dobrze” pokonał Alonso na Uniwersytecie Florydy, który obwiniał Alonso na studiach.

– Nie chciałem, żeby to się powtórzyło – powiedział Alonso, który w drugiej połowie wraca do domu bardziej niż po faulu.

W sobotę występ Alonso pozwolił Metsowi wygrać pełen wydarzeń mecz, w którym Buck Showalter usunął Petersona w połowie pałki, trafiając solo Francisco Lindora Homera, mimo złamania prawego środkowego palca, a obie drużyny miały 11 minut opóźnienia. Sędziowie zdecydowali, czy Dodgersi Może pozwolić graczowi na wyśrodkowanie pola.

„To tylko jeden z tych historycznych parków” – powiedział Alonso. „Było wiele naprawdę ważnych nazwisk w baseballu, które tu grały. Dla mnie to wielki zaszczyt grać tutaj.”