16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andrew Painter-Feliz odpocznie cztery tygodnie po tym, jak rezonans magnetyczny wykazał zwichnięcie UCL

Andrew Painter-Feliz odpocznie cztery tygodnie po tym, jak rezonans magnetyczny wykazał zwichnięcie UCL

CLEARWATER, Floryda — Badanie MRI przeprowadzone 3 marca wykazało, że 19-letni miotacz z Phillies, Andrew Painter, miał zwichnięte więzadło poboczne proksymalne kości łokciowej. Al-Rassam zasięgnął drugiej opinii dr Neila Al-Atrasha, który potwierdził obecność skrętu UCL. Według zespołu miotacz odpocznie przez cztery tygodnie, a następnie rozpocznie łagodną progresję rzucania.

19-letni praworęczny miotacz nie rzucał od środy, 1 marca, kiedy to po raz pierwszy w lidze wystartował w meczu Grapefruit przeciwko Bliźniakom. Przyszedł do obozu Phillies następnego dnia z „delikatnością” na prawym łokciu.

Painter był głównym pretendentem do pracy Phillies jako piąty starter tej wiosny, a bezpośredni prezes operacji baseballowych Dave Dombrowski powiedział, że zatrzyma młodszego miotacza. Painter zostałby pierwszym 19-letnim zawodnikiem, który dołączył do Phillies od czasu Marka Davisa w 1980 roku. Painter kończy 20 lat 10 kwietnia.

Przeczytaj więcej: Nauczanie fenomenu Phillies, Andrew Paintera, obejmowało ćwiczenia (i obręcze) ​​z Maxem Scherzerem

„Mam rozległe badania nad młodymi miotaczami osiągającymi maksymalną prędkość w młodym wieku” – powiedział agent Paintera, Scott Boras. „Andrew wie i rozumie, że jego rozwój wymaga wielkiej uwagi i cierpliwości, więc jego rzadkie umiejętności rozciągają się na całą długą karierę w MLB”.

Pomimo kontuzji Painter przebywał w pobliżu wiosennego kompleksu treningowego Phillies w Clearwater. Codziennie wchodził i wychodził z wielkiego klubu ligowego Phillies, często siedząc w ziemiance podczas meczów. W zeszły wtorek rano był na stadionie Robina Robertsa, obserwując, jak jego byli koledzy z pierwszej ligi uderzają w trening odbijania.

Czytaj więcej: Są współlokatorami, „wykwalifikowanymi szefami kuchni” i przyszłością drużyny rzucającej Phillies

Andrew Painter w swoim wiosennym debiucie 1 marca pozwolił na zdobycie jednego trafienia..Czytaj więcejMłoda Kim / Fotograf sztabowy

Phillies próbują grać w długą grę ze swoim wyborem w pierwszej rundzie draftu w 2021 roku. Nie widzą sensu w rzucaniu miotacza, który ma dach tak wysoki jak malarz. Dominował na każdym etapie swojego rozwoju, od ligi debiutantów do podwójnej A. Pozwolił na zaledwie 18 zdobytych runów na trzech poziomach w 2022 roku, ze 155 strikeoutami.

READ  Debiut Piastriego na podium F1 obnażył słabość debiutanta

Czytaj więcej: Billy Walther nie zapomina, skąd pochodzi, starając się zdobyć piątą posadę startową

Istnieją przestrogi, na które warto zwrócić uwagę – jak Rick Porcello, Madison Bumgarner i Felix Hernandez – którzy zadebiutowali w wieku 19 lub 20 lat, radzili sobie dobrze do 28 lub 29 sezonów, a potem już nie byli tacy sami. Mamy nadzieję, że malarz nie tylko przerośnie swój wiek 28 lub 29 lat, ale będzie dominował później.

„Nadal próbujemy zebrać wszystkie informacje” – powiedział we wtorek menedżer Phillies, Rob Thomson, o Painterze. „To ważny facet w naszej organizacji. Młody, duży perspektywa, chcemy tylko upewnić się, że informacje są poprawne. Damy ci je w tym momencie.”

Czytaj więcej: Wewnątrz akcji poza sezonem, która tworzy fenomen Phyllis, Andrew Painter