22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sentymentalne: Peta Murgatroyd wspomina emocjonalne spotkanie, jakie miała z mężem Maksymem Chmerkowskim, kiedy wrócił do domu w tym tygodniu po utknięciu na rodzimej Ukrainie;  Beta na zdjęciu w 2020 roku

Peta Murgatroyd wspomina emocjonalne spotkanie z mężem Maksymem Chmerkowskim

Peta Murgatroyd wspomina emocjonalne spotkanie z mężem Maksymem Chmerkowskim po jego powrocie do Los Angeles z rozdartej wojną Ukrainy: „Nigdy nie przytuliłam go tak mocno”


Peta Murgatroyd wspomina emocjonalne spotkanie, jakie miała z mężem Maksymem Chmerkowskim, kiedy wrócił do domu w tym tygodniu po tym, jak utknął na rodzinnej Ukrainie.

Nigdy go tak mocno nie przytuliłam. 35-letnia zawodowa tancerka powiedziała w sobotę w poście na Instagramie, drżąc i na zawsze wdzięczna.

Murgatroyd wyraziła również swoje zniszczenie przez rosyjską inwazję i jak to było Zostaną zebrane fundusze dla ukraińskich uchodźców i obywateli.

Sentymentalne: Peta Murgatroyd wspomina emocjonalne spotkanie, jakie miała z mężem Maksymem Chmerkowskim, kiedy wrócił do domu w tym tygodniu po utknięciu na rodzimej Ukrainie; Beta na zdjęciu w 2020 roku

Murgatroyd rozpoczęła swoją wypowiedź od wyrażenia zdziwienia skalą kryzysu.

„Nigdy nie sądziłem, że w naszym życiu będzie to miało bezpośredni wpływ na naszą rodzinę, nigdy nie sądziłem, że to, co oglądamy w naszych telewizorach, stanie się rzeczywistością w 2022 roku” – stwierdziła.

Następnie opowiedziała o dniu, w którym Czmerkowski, lat 42, bezpiecznie wrócił do domu i zauważyła, że ​​ich doświadczenie z konfliktem zmieniło ich na całe życie.

Nigdy go tak mocno nie przytuliłam. Wstrząśnięty i na zawsze wdzięczny. Teraz jest czas na uzdrowienie. Nie możemy wrócić do normalności. Nasze życie zmieniło się na zawsze. Mamy nową normalność i to jest w porządku.

Murgatroyd następnie wskazał, że ona i jej mąż będą nadal wspierać osoby dotknięte konfliktem przez resztę konfliktu.

Chociaż maksimc wrócił do domu, nie oznacza to, że nie kontynuujemy wysiłków na rzecz pomocy ukraińskim uchodźcom. Mamy w zanadrzu wielkie plany i skupiamy się tylko na tej wojnie.

Zawodowy tancerz oskarżył następnie o konflikt prezydenta Rosji Władimira Putina i stwierdził, że świat postrzega go jako głównego agresora wojny.

„Jeśli jest jedna dobra rzecz, która wyjdzie z wojny Putina (i tak, nazywam ją jego, ponieważ wiem, że nie reprezentuje całego narodu rosyjskiego jako całości)… to jest to, że świat zjednoczył się przeciwko temu kawałkowi obrazek *** Putin Cała planeta jest przeciwko Złu, a Bóg da, że ​​zostanie zniszczona.

Nowa normalność: nie możemy wrócić do normalności.  Nasze życie zmieniło się na zawsze.  Napisałem o tym doświadczeniu

Nowa normalność: nie możemy wrócić do normalności. Nasze życie zmieniło się na zawsze. „Mamy nową normalność i to jest w porządku” – napisała o tym doświadczeniu. Maxim na zdjęciu

„Uwaga: mogę mówić i opowiadać o tym, jak powinien był umrzeć, ale oszczędzę ci szokujących szczegółów” – dodała.

Murgatroyd podziękował fanom, którzy udzielili jej rad i wyrazili zaniepokojenie jej mężem.

„Dziękuję Ci z głębi duszy za wszelkie wsparcie i nieustanny przepływ miłości. Widzę wszystko i jestem na zawsze wdzięczna. Xo, napisałem.

Wdzięczny: Murgatroyd nadal dziękował fanom, którzy udzielili jej rad i ujawnili swoje obawy dotyczące jej męża

Wdzięczny: Murgatroyd nadal dziękował fanom, którzy udzielili jej rad i ujawnili swoje obawy dotyczące jej męża

Zawodowa tancerka zakończyła swój list napisem: „Chwała Ukrainie”.

Murgatroyd dołączyła również dwa zdjęcia do swojego postu, z których pierwsze przedstawiało ją przytulającą Chmerkowskiego po jego powrocie do domu.

Drugie ujęcie pokazało, że jej mąż spędza trochę czasu z ich pięcioletnim synem Shayem.

Tancerz wrócił do domu w Los Angeles w ubiegłą środę, a jego żona poznała go na LAX.

Wykonawca przebywał w swoim rodzinnym kraju podczas pracy nad ukraińską wersją Dancing With The Stars.

Po tym, jak siły rosyjskie zaatakowały Ukrainę, Chmerkowski zaczął udostępniać informacje o konflikcie na swoim koncie na Instagramie, informując swoich zwolenników o trudnościach, z jakimi borykają się obywatele tego kraju.

Powrót do domu: Drugie ujęcie pokazuje, jak jej mąż spędza trochę czasu z ich pięcioletnim synem Shay

Powrót do domu: Drugie ujęcie pokazuje, jak jej mąż spędza trochę czasu z ich pięcioletnim synem Shay