22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Persona 3, Persona 4 i Persona 5 pojawią się na Xbox i Game Pass

Persona 3, Persona 4 i Persona 5 pojawią się na Xbox i Game Pass

Zestaw postaci z Persona Games jest gotowy.

obrazek: przynajmniej

Trzy klasyczne gry w atlas, Persona 3 przenośna, Persona 4 złota, A Persona 5 KrólewskiWreszcie na Xbox. Wiadomość została ogłoszona wcześniej dzisiaj podczas wielkiej prezentacji Xbox i Bethesdy Microsoftu.

Wszystkie trzy gry będą dostępne w ramach Game Pass, a także dostępne na PC.

Pierwszy , Persona 5 21 października premiery Xbox. Pozostałe dwie gry pojawią się później, ale te daty premiery nie zostały ogłoszone podczas dzisiejszego wydarzenia.

The Postać Gry są niezwykle popularną i lubianą grą JRPG, która koncentruje się na nastolatkach w Japonii, którzy muszą zrównoważyć codzienne sprawy, takie jak szkoła, związki i obowiązki domowe, z walką z demonami i odkrywaniem pokręconych, nadprzyrodzonych światów i lochów. Wiesz, co zwykle robiliśmy, kiedy byliśmy nastolatkami.

3. znak Nie został wydany na nowszych i nowszych konsolach, ponieważ jego ostatni port był na PSP. Tak więc pojawienie się w przyszłości na Xbox Series X/S, Xbox One i PC to wielka sprawa dla fanów, którzy chcą łatwiejszego i lepszego sposobu na granie w klasyczną grę JRPG, która została wydana po raz pierwszy w 2006 roku.

Zgodnie z komunikatem prasowym Atlasa, 3. znak Wyświetli się również „Ulepszona grafika” i 3. znak A 4 Bądź dostępny do gry z francuskimi, włoskimi, niemieckimi i hiszpańskimi skryptami, po raz pierwszy dla tych konkretnych wpisów W długo działającej serii JRPGmówi Atlus.

Przed występem zaczęły krążyć plotki o grupie Postać Gry przeznaczone na Game Pass i Xbox. I okazuje się, że te plotki były prawdziwe.

Persona 5 KrólewskiA Łącząc całą zawartość do pobrania w jeden pakiet, jest to jedyna gra z potwierdzoną datą premiery na Xbox, czyli 21 października 2022 r. Pozostałe dwie gry pojawią się na Xbox i PC za pośrednictwem Game Pass w bliżej nieokreślonym momencie w przyszłości.

Według tweeta z XboxWszystkie pokazane dzisiaj gry zostaną wydane w ciągu najbliższych 12 miesięcy, więc… myślę, że gdzieś między jutrem a 11 czerwca 2023 roku!

READ  5 powodów, dla których nie powinniśmy czekać, aż Apple ujawni iOS 17 na WWDC