30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pełne motywy Street Fighter 6 dla Juri i Kimberly

Pełne motywy Street Fighter 6 dla Juri i Kimberly


„Pajęczak**” i „Ninjastar Pop”
Dzięki dziś świat może wreszcie usłyszeć pełne motywy Juri i Kimberly w Street Fighter 6 Rolling Stone Street Fighter 6 na żywo.

Kilka tygodni temu słyszeliśmy fragmenty o obu tych wojownikach, kiedy ich zwiastuny ujawniające pojawiły się na Evo, ale teraz mamy do nich świetny dostęp.

Uwodzicielski pająk Gorey ma na celu zwabienie wrogów, zanim nagle się rzucą. Ciężki bas BGM, ÅrachniD**, gra na tym trochę, ponieważ jest trochę kręcona, zanim zacznie mocno uderzać ciężkimi bitami.


To trochę mylące (celowo), ponieważ skacze niezręcznie i kołysze się między biegami, nigdy nie pozwalając czuć się stabilnie i bezpiecznie. Najlepiej przytulić ją i przejechać się z Gauri… gdziekolwiek zechce cię zabrać.


Motyw Kimberly, Ninjastar Pop, jest bardziej optymistyczny i pełen przygód, jak dyktuje jej postać. Pasuje do hip-hopowego motywu Street Fighter 6, ale czy kiedykolwiek mylisz się, sądząc, że słyszymy w nim trochę ukrytej Alfy Guya?


Dodaliśmy również nowy motyw Guile’s Street Fighter 6, ponieważ był on trzecią ostatnio ujawnioną postacią w grze. Sprawdź melodie w poniższym filmie i daj nam znać, co myślisz o każdym z nich z osobna, a także o muzyce SF6 jako całości.znaczniki czasu
00:00 – motyw Jory
03:32 – motyw Kimberly
06:45 – Temat GuileREAD  Apple Watch dzwoni pod numer 911 i ratuje życie rowerzysty w Nowym Jorku po strasznym wypadku