24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pedro Pascal kontra Reed Richards – The Hollywood Reporter

Pedro Pascal kontra Reed Richards – The Hollywood Reporter

Marvel Studios pracuje nad Panem Fantastycznym. Pedro Pascal prowadzi rozmowy w sprawie roli Reeda Richardsa Fantastyczna Czwórkaco jest być może najbardziej znaczącym posunięciem w sprawie castingu od zakończenia strajku aktorów na początku tego miesiąca.

Źródła podają, że harmonogram jest czynnikiem decydującym o powodzeniu transakcji, a obecny status rozmów jest niejasny. Marvel nie skomentował tej sprawy. Dziennikarz gatunkowy Daniel Richtman jako pierwszy poinformował o obsadzie Pascala Konto Patreona.

Od ponad roku krążyły spekulacje na temat tego, kto zagra główną rolę Fantastyczna Czwórkaa obsadzenie Pascala zapewni Marvelowi popularną i wybitną gwiazdę w serii, która będzie starała się wyprzedzić obsadę z ery Infinity Saga.

Pascal jest gwiazdą Ostatni z naspowstającego serialu HBO, którego drugi sezon jest w przygotowaniu, a także Disney+ Mandalorianin. Ma powrócić na plan filmu Ridleya Scotta Gladiator 2, który został zamknięty po strajku aktorów. Wcześniej występował jako czarny charakter w Warner Bros. I stolica Cudowna kobieta 1984 I w Kingsman: Złoty krąg.

Do obsadzenia pozostały jeszcze trzy główne role Fantastyczna Czwórka: Niewidzialna kobieta, rzecz i ludzka pochodnia.

WandaWizja Za reżyserię filmu odpowiada reżyser Matt Shakman, którego premiera zaplanowana jest na 2 maja 2025 roku. Wstępną wersję scenariusza napisali Jeff Kaplan i Ian Springer, a Awatar: Droga Wodna Nad najnowszą wersją pracuje pisarz Josh Friedman.

Reed Richards został po raz pierwszy przedstawiony w r Fantastyczna Czwórka 1 jako lider zespołu znanego jako Marvel’s First Family. Komiks z 1961 roku zapoczątkował uniwersum Marvel Comics stworzone przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego.

Ioan Gruffudd grał wcześniej Reeda Richardsa w dwóch filmach z połowy XXI wieku, a Miles Teller ponownie wcielił się w tę rolę w niefortunnym reboocie wytwórni 20th Century Fox z 2015 roku. John Krasinski zagra wersję Reeda w MCU w 2022 roku Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa.

Pascal jest reprezentowany przez CAA.

READ  Fiona Harvey: Netflix odrzuca twierdzenie „prawdziwej Marty” w obronie Małego Renifera