28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paramount bada zarzuty, że Sylvester Stallone użył obraźliwego języka na planie „Króla Tulsa”.

Paramount bada zarzuty, że Sylvester Stallone użył obraźliwego języka na planie „Króla Tulsa”.

Mert Albert Darwish/Agencja Anadolu/Getty Images

Sylvester Stallone w 2023 rokuCNN

Paramount bada zarzuty, że Sylvester Stallone użył obraźliwego języka w stosunku do aktorów drugoplanowych na planie „Tulsa King”, który jest transmitowany strumieniowo w Paramount+, podają źródła CNN.

Studio bada zarzuty, które po raz pierwszy pojawiły się w mediach społecznościowych, w których Stallone jest oskarżany o nazywanie niektórych wykonawców, którzy pracują jako statystowie na planie serialu, mianem „paskudnych”, „wanny smalcu” i „grubasa z trzcinowy.” Według dwóch źródeł bliskich serialowi.

„Przyprowadź do mnie ładne młode dziewczyny” – oskarżono Stallone, gdy w innym poście w mediach społecznościowych opowiadał o grupie reżyserowi „Tulsa King”.

Jak poinformowało CNN oba źródła produkcji, nie złożono żadnych formalnych skarg na Stallone ani na reżysera. Osoby te stwierdziły, że pracownicy działów kadr dowiedzieli się o oskarżeniach za pośrednictwem postów w mediach społecznościowych.

powiedział Craig Zisk, reżyser i producent wykonawczy „Tulsa King”. TMZ „Żadne takie obelgi nie padły”.

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Stallone i Ziska.

Briana Douglasa/Paramount+

Sylvester Stallone jako Dwight „Generał” Manfredi w „Tulsa King”.

Wydaje się, że posty w mediach społecznościowych szczegółowo opisujące zarzuty pochodzą z grup na Facebooku poświęconych doświadczeniom aktorów na planie „Tulsa King”, ale zostały szerzej rozpowszechnione, gdy Rzekome zrzuty ekranu zostały udostępnione w serwisie X, wcześniej znany jako Twitter, autorstwa pisarki telewizyjnej Julie Benson. Chociaż nie pracuje nad „Tulsa King”, Benson powiedziała, że ​​o zarzutach dowiedziała się od przyjaciółki, która pracuje w serialu jako aktorka drugoplanowa.

Na wystawie Środowisko, w którym nie czułem się komfortowo, wrzucając siebie i moich artystów drugoplanowych.

Źródła poinformowały także CNN, że agencja castingowa zrezygnowała z udziału w programie telewizyjnym.

Opublikowano na Facebooku oficjalna strona Firma Locke'a, Catrett Locke Casting, potwierdziła, że ​​„zdecydowała się rozstać” z „Tulsa King”, chociaż w poście nie podano dlaczego.

READ  Aktor Sean Penn grozi publicznie stopieniem Oskarów - Ostateczny termin

Źródło zbliżone do produkcji obu sezonów „Tulsa King” powiedziało CNN, że producenci chcieli uzyskać taki sam ton i klimat jak aktorzy drugoplanowi, którzy pojawili się w pierwszym sezonie serialu, a nowi aktorzy na sezon drugi nie byli tym, czego reżyser oczekiwał. wymagany. Z castingu. Osoba dodała, że ​​reżyser poprosił agenta castingowego o przesłanie zdjęć aktorów w tle, co spowodowało rozłam i ostatecznie rezygnację firmy castingowej.

Ponadto niektórzy aktorzy drugoplanowi poprosili o zrobienie zdjęć Stallone na planie, dodało źródło produkcji.

Według obu źródeł zaznajomionych z obecną sytuacją, sprawa jest obecnie badana na podstawie wywiadów z obsadą i ekipą. Jedno ze źródeł podało, że kamery niedawno rozpoczęły zdjęcia do drugiego sezonu „Tulsa King” i że dochodzenie w żaden sposób nie zmienia planów produkcyjnych.

Stallone i reżyser kontynuują pracę zgodnie z planem.

Źródło produkcyjne powiedziało CNN, że Paramount szczyci się „uczciwym i pełnym szacunku miejscem pracy”. Drugie źródło, również zaznajomione ze śledztwem, twierdzi, że podchodzi się do tego poważnie, aby wszyscy czuli się bezpiecznie w pracy i byli zadowoleni podczas kręcenia.

CNN skontaktowało się z SAG-AFTRA, która reprezentuje podmioty działające w tle, z pytaniem, czy związek jest świadomy jakichkolwiek zarzutów dotyczących „króla Tulsy” lub bada je. Przedstawicielka CSA, Casting Society of America, powiedziała CNN, że członkowie tego stowarzyszenia nie obejmują agentów zajmujących się castingiem.

101 Studios, firma produkcyjna stojąca za hitem Paramount „Yellowstone”, produkuje „Tulsa King” we współpracy z MTV Entertainment Studios, którego właścicielem jest Paramount.

CNN zwróciło się do przedstawicieli 101 Studios i Paramount z prośbą o komentarz.