7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Para, która kupiła opuszczony dom z trzema sypialniami za jedyne 700 dolarów, nie widząc go, ujawnia, w jaki sposób przekształcają tę nieruchomość w oszałamiający dom marzeń.

Para, która kupiła opuszczony dom z trzema sypialniami za jedyne 700 dolarów, nie widząc go, ujawnia, w jaki sposób przekształcają tę nieruchomość w oszałamiający dom marzeń.

Autorzy: Grace Donohue i Rachel Small dla Dailymail.Com

21:20 23 października 2023, aktualizacja 21:24 23 października 2023

  • Sarah (32 l.) i Josh Feldish (35 l.) zdobyli na aukcji idealne mieszkanie
  • Dokumentując swoją transformację, zdobyli ponad 12 000 obserwujących na TiKTok
  • Do domu przynależy także tylna weranda z widokiem na zalesioną okolicę

Małżeństwo z Missouri opowiedziało, jak udało im się zdobyć wymarzony dom za mniej niż 1000 dolarów, kupując opuszczoną nieruchomość.

Sarah (32 l.) i Josh Feldish (35 l.) zdecydowali, że szukając nowego domu, muszą wykazać się kreatywnością, wiedząc, że nie będzie ich na nic stać na rynku.

Rozważając alternatywne opcje, w tym przejęcie i krótką sprzedaż, para wzięła udział w aukcji i zdecydowała się złożyć kilka ofert, nie zdając sobie sprawy, jaki sukces odniesie.

I dzięki łutowi szczęścia para kupiła swój wymarzony dom za jedyne 700 dolarów: przyczepę stacjonarną z trzema sypialniami na czteroakrowej działce w pobliżu miejsca, gdzie dorastali mieszkańcy Missouri.

Sarah (32 lata) i Josh Feldish (35 lat) kupili opuszczony dom na dużej posesji w swoim rodzinnym stanie Missouri za jedyne 700 dolarów.
Para udokumentowała sprzątanie i remont domu na TikToku, co później zyskało ponad 12 000 obserwujących
Dom z trzema sypialniami obejmuje również tylną werandę. „Musimy stanąć na werandzie z tyłu domu i zdać sobie sprawę, że znaleźliśmy nasz wiejski dom na zawsze” – dodała Sarah.
Para wiedziała, że ​​nie będzie w stanie kupić domu po cenie rynkowej

Przez cały ten czas duet dzielił się swoją podróżą na TikToku, gromadząc ponad 12 200 obserwujących, dokumentujących transformację swojego zakupu pod wspólnym nickiem @sarahxjosh.

„Byliśmy bardzo podekscytowani, kiedy kupiliśmy tę nieruchomość i zdaliśmy sobie sprawę, co otrzymaliśmy za 700 dolarów” – Sarah z Missouri powiedziała NeedToknow.co.uk.

„Kupiliśmy tę nieruchomość w ciemno i szczerze mówiąc, chcieliśmy tylko ziemi. Dom był miłą niespodzianką.

Po osiedleniu się w miejscu, w którym dorastali, para była zachwycona swoim mobilnym domem, do którego przynależała także działka nad jeziorem.

„Zakup obejmował cztery akry, małą szopę i kilka przedmiotów pozostawionych przez poprzednich właścicieli” – kontynuowała Sarah, podkreślając również „fajne funkcje domu”, w tym „wbudowany sprzęt stereo i oryginalne drewniane panele”. .’

„Na szczęście wiele pozostałych przedmiotów nadawało się do użytku i było potrzebnych. Inne przedmioty, na których się skupiamy, to ich czyszczenie i usuwanie.

READ  Dita Von Teese ma czarującą osobowość podczas pokazu Alexis Mabille podczas Paris Fashion Week

Pomimo wyjątkowo niskiej ceny dom był w „ogólnie świetnym stanie” i wymagał jedynie gruntownego czyszczenia i podstawowych napraw domowych, takich jak wymiana kranów i tapet.

„Spędziliśmy trzy weekendy, czyszcząc każdą powierzchnię w domu” – kontynuowała.

Po nabyciu opuszczonej nieruchomości para zabrała się za remont związanego z nią domu
Do tej pory na remont domu wydali 300 dolarów. Na zdjęciu korytarz w ich nowym domu
Sarah powiedziała, że ​​do domu przywieziono „rzeczy pozostawione przez poprzednich właścicieli”.
Dodała, że ​​„na szczęście wiele pozostałych przedmiotów nadawało się do użytku i było potrzebnych”, a cała reszta „skupiła się na sprzątaniu i usuwaniu”.

„Ziemia jest w doskonałym stanie. Niektóre elementy są przestarzałe, ale z czasem będziemy pracować nad ich usunięciem.

„Nie mamy budżetu na działkę. Planujemy nabywać rzeczy powoli, w miarę ich odnajdywania i budować z nich wymarzoną nieruchomość.

„Naszym głównym celem jest wykorzystanie i ponowne wykorzystanie przedmiotów znalezionych lub tych, które możemy kupić na aukcjach, wyprzedażach stoczniowych lub sprzedaży nieruchomości”.

Jak dotąd wydali tylko 300 dolarów na renowację domu i planują wydać kolejne 1000 dolarów na nową farbę, wykończenia i meble.

Jednym z głównych zagrożeń była opuszczona nieruchomość, przez co para była narażona na eksmisję.

Przez pierwszy rok poprzedni właściciele mieli prawo przejąć nieruchomość – ale na szczęście okno to otwierało się i zamykało, a po poprzednich mieszkańcach nie było śladu.

Więc ten dom jest oficjalnie domem Sary i Josha.

Zakup obejmował cztery akry ziemi plus dom
Z tylnej werandy domu roztaczają się wspaniałe widoki na zalesioną okolicę

Para nie napotkała żadnych nieoczekiwanych problemów i jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek w swoim domu.

„Mamy szczęście, że mamy wspaniałych sąsiadów, którzy nas wspierają i doceniają, że znów tu mieszkamy” – powiedziała Sarah.

„Ciepłe powitanie nie tylko ze strony najbliższych sąsiadów, ale całego miasta utwierdziło nas w przekonaniu, że dokonaliśmy właściwego wyboru.

Jak dotąd była to wspaniała podróż. Chcieliśmy mieć taką nieruchomość od wielu lat i jako dorośli ponownie zakochaliśmy się w tej okolicy.

’My [both] Dorastaliśmy w kraju pełnym parków i zwierząt i chcemy po prostu wrócić do tego po latach mieszkania w całych Stanach Zjednoczonych.

„Wyobrażamy sobie krowy, kozy, kurczaki i ogromny ogród. Chcemy po prostu miejsca, w którym możemy być razem, spędzać czas i rozpieszczać nasze psy”.

READ  Dzieci księcia Harry'ego i Meghan Markle mogą odziedziczyć tytuły królewskie

Do domu przynależy także tylna weranda z widokiem na zalesioną okolicę.

„Za każdym razem, gdy stoimy na tylnej werandzie i zdajemy sobie sprawę, że znaleźliśmy nasz wiejski dom na zawsze, zdajemy sobie sprawę, jak cenne jest to wszystko” – dodała Sarah.

„Zbadanie właściwości i znalezienie tych właściwych, na których można się skupić, wymaga czasu, ale istnieją wspaniałe właściwości, które wymagają tylko trochę wysiłku”.