22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Doctor Strange 2 zarabia 61 milionów dolarów jako Firestar Flames Out — The Hollywood Reporter

Doctor Strange 2 zarabia 61 milionów dolarów jako Firestar Flames Out — The Hollywood Reporter

Studia Marvela i Disney Doktor Strange w wieloświecie szaleństwamistrzostwa Benedykt Cumberbatchzakończył swój drugi weekend z prawie 700 milionami dolarów ze sprzedaży biletów na całym świecie.

W reżyserii Sam Raimi, segment suplementów przyniósł 61 mln USD z 4 534 kin, co dało dziesięciodniową łączną kwotę 291,9 mln USD. Film spadł o 67 procent z otwarcia 187 milionów dolarów; Disney liczył na jeszcze większy spadek w zakresie 65 procent. (Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Po swoim ogromnym debiucie o wartości 260 milionów dolarów spadł również o 67 procent).

Weekend dr Strange zaczął w piątek liczyć 16,7 miliona dolarów.

Za granicą superbohater PIC zarobił kolejne 83,5 miliona dolarów, przy za granicą 396,2 miliona dolarów brutto i globalnych przychodach 688,1 miliona dolarów.

dr Gharib 2 Z łatwością utrzymałem się na szczycie listy jako nowy program podpałka – Na podstawie historii Stephena Kinga – Flaming. Zdjęcie Universal i Blumhouse otworzyło się na 3,8 miliona dolarów w 3 412 kinach.

podpałka Dzień i data zadebiutowały w siostrzanym serwisie streamingowym Universal Pictures Peacock, dzięki czemu okno biletowe Trudne porównania. Złe recenzje i C-CinemaScore zdecydowanie nie pomogły.

Następuje ponowne uruchomienie rodzicielskie (Zac EfronSydney Lemon).

Film wyreżyserował Keith Thomas na podstawie scenariusza Scotta Thamesa, a producentem byli Jason Bloom i Akiva Goldsman.

podpałka Zajęła czwarte miejsce w weekend za nią dr Gharib 2 i parę znakomitych filmów familijnych, nikczemni I Jeż Sonic 2.

Międzynarodowa animacja nikczemni Zajęła drugie miejsce w kraju z wynikiem 6,9 mln USD z łączną kwotą 99,3 mln USD i 165,6 mln USD na całym świecie.

Najważniejszy Jeż Sonic 2 Wyniosły 4,6 miliona dolarów do lokalnego spisu powszechnego wynoszącego 175,7 miliona dolarów.

Niezależny hit dla A24 Wszystko wszędzie na raz Zbliżył się do pierwszej piątki z 3,3 milionami dolarów z 1726 kin, z zadziwiającą kwotą brutto 71,1 miliona dolarów.

READ  Lista zwycięzców Złotych Globów 2024: aktualizacje na żywo

Również w niszowej kasie Roadside Attraction otworzyło komedię religijną obóz rodzinny w 854 lokalizacjach. Film zadebiutował z 1,4 miliona dolarów.

15 maja, godz. Zaktualizowano o zmienione numery.