16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Packers ogłaszają poszukiwania dyrektora generalnego

Packers ogłaszają poszukiwania dyrektora generalnego

Organizacja Green Bay Packers ogłosiła dziś szczegóły poszukiwań kolejnego lidera organizacji, który zastąpi Marka Murphy'ego, prezesa i dyrektora generalnego firmy Packers od 2007 r. Murphy oficjalnie przejdzie na emeryturę w lipcu 2025 r., kiedy ukończy 70 lat, czyli obowiązkowy wiek emerytalny na tym stanowisku . Tak jak wymagają tego przepisy.

Susan Finko, wiceprzewodnicząca komitetu wykonawczego i dyrektor Packers, jest przewodniczącą komisji rekrutacyjnej zarządu Packers. Dan Ahrens, Sekretarz Komitetu Wykonawczego i Przewodniczący Komisji ds. Personelu i Wynagrodzeń, jest wiceprzewodniczącym Komisji ds. Poszukiwań.

„Wkład Marka w organizację był ogromny” – powiedział Finko. „Od modernizacji struktury przywództwa firmy, przez wzrost i dywersyfikację przychodów, aż po zwiększenie znaczącego wpływu Packersów na społeczność, Mark w dalszym ciągu zapewnia Packersom sukces. Nie możemy się doczekać jego wizjonerskiego przywództwa przez następne półtora roku”.

Oprócz firm Finco i Ariens w skład komisji rekrutacyjnej wchodzą przedstawiciele różnych zawodów i branż reprezentowani w Zarządzie. W skład komitetu wchodzą Mike Simmer (skarbnik, komitet wykonawczy), DJ Long (komitet wykonawczy, komitet ds. personelu i wynagrodzeń), Marcia Anderson (komitet wykonawczy), Carl Schmidt (komitet wykonawczy), Michael Barber (prezes Fundacji Packers), Jeff Joyris (Inwestycja Komitetu). Prezes), Eddie Garcia (były zawodnik, główny członek zarządu), Robin Davis (główny członek zarządu) i Mike Daniels (główny członek zarządu).

Komisja poszukiwawcza współpracuje z Korn Ferry, szanowaną krajową firmą poszukiwawczą, z którą organizacja ta współpracowała już wcześniej. Zespołem Korn Ferry kieruje Jed Hughes, który wnosi do tego procesu dziesięciolecia doświadczenia na wysokim poziomie i współpracował z Packersami przy innych głośnych poszukiwaniach, w tym przy poszukiwaniach, które zidentyfikowały Murphy'ego jako rekomendowanego kandydata na następcę Boba Harlana w 2007 r. . .

„Nasza komisja poszukiwawcza podchodzi do tej odpowiedzialności bardzo poważnie, ponieważ nasz nowy przywódca będzie kształtował przyszłość Packerów” – powiedział Arens. „Przez ostatnie kilka miesięcy przygotowywaliśmy się do tego ważnego procesu, który będzie kompleksowy i zgodny z zasadami i wymogami NFL, i jesteśmy zadowoleni, że możemy współpracować z Jedem Hughesem i jego zespołem w Korn Ferry”.

Oczekuje się, że prace komisji poszukiwawczej potrwają od sześciu do dziewięciu miesięcy. Ostatnim etapem procesu będzie przedstawienie przez komisję rekrutacyjną rekomendowanego kandydata Radzie Dyrektorów pod głosowanie. Przejście na stanowisko nowego prezesa i dyrektora generalnego będzie obejmowało okres pracy u boku Murphy'ego.