3 maja, 2024

Jay Glazer twierdzi, że 49ers QB Brock Purdy „przerażony” w drugiej połowie meczów – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Kontrowersje wokół rozgrywającego Brocka Purdy'ego trwają i wydaje się, że co tydzień pojawiają się nowe informacje.

Podczas gdy niektórzy w dalszym ciągu debatują nad jego miejscem wśród sygnalistów NFL, rozgrywający z drugiego roku rozwiał pogląd, że nie może odrabiać straty, aby wygrywać mecze po kolejnych zwycięstwach nad Green Bay Packers i Detroit Lions w fazie play-off .

Jay Glazer z FOX Sports dołączył do Laury Britt z NBC Sports Bay Area w środę w Super Bowl Radio Row, gdzie zapytano go, jakie aspekty gry drużyny 49ers mogą powodować problemy dla drużyny Kansas City Chiefs podczas niedzielnego Super Bowl LVIII na stadionie Allegiant .

„Fizyczne” – Glazer powiedział Brettowi. „Wielu z tych facetów to bójka uliczna. I wiesz, przestańmy rozmawiać o Brocku Purdym i jakim jest rozgrywającym. On jest zwycięzcą, przestań „menadżerem gry”. [talk]On jest zwycięzcą.

„A teraz dowiedzieliśmy się również, że w drugiej połowie jest przerażający. Możesz więc pomyśleć, że pokonałeś go w pierwszej połowie, ale tak się nie stało. Jest o wiele więcej, niż wszyscy mówią. Są naprawdę fizyczny zespół z pomocnikiem, który w ogóle się nie zmienia.

Purdy nie spisał się dobrze w większości zwycięstw San Francisco nad Packers w rundzie dywizji, ale ostatecznie poprowadził zwycięską passę, która doprowadziła do przyziemienia Christiana McCaffreya na 1:11 przed końcem czwartej kwarty. Następnie Purdy kontynuował swój dobry występ przeciwko Packersom, odrabiając 17-punktowy deficyt w zwycięskim meczu San Francisco o mistrzostwo NFC nad Lions.

Choć niektórzy nadal opisują go jako „menedżera gry”, dla Glazera i wielu innych osób jest jasne, że Purdy jest po prostu zwycięzcą i nadal spisuje się dobrze, gdy ma to największe znaczenie.