12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto pierwsze spojrzenie na skórki Transformers w Overwatch 2

zdjęcie: Rozrywka Blizzarda

Po Tygodnie pokusA kreskówkiI Animowany zwiastun, Overwatch 2’S transformatory Gra została uruchomiona dzisiaj, 9 lipca. Chociaż wszystko powyższe powiedziało nam, którzy bohaterowie Blizzarda będą nosić skórkę inspirowaną ukrytymi robotami Hasbro, nie widzieliśmy jeszcze skórek w grze. Teraz Blizzard udostępnił kilka zrzutów ekranu z gry obu skórek, a także grafiki koncepcyjne skórek Ramattra i Reinhardt, które będą dostępne w Overwatch 2 Przechowuj już dziś.

Artysta Blizzarda, Bobby Kim, opowiadał o tym, jak zespół włączył elementy mechaniczne, które sprawiają, że… transformatory„Tożsamość wizualna jest charakterystyczna, a jednocześnie ją utrzymuje.” Overwatch 2 Sylwetki bohaterów stały się na przestrzeni lat rozpoznawalne. Na przykład skóra Reinhardta przypomina skórę przywódcy Autobotów Optimusa Prime, z jego słynnym czerwonym torsem przypominającym ciężarówkę.

„Podczas opracowywania skórki starałem się uwzględnić wytrzymałą konstrukcję przypominającą ciężarówkę, z której znany jest Optimus Prime, taką jak przednia szyba i wydech na ramionach skórki, aby podczas ładowania wyglądała bardziej jak pędząca ciężarówka” – Kim – stwierdził w komunikacie prasowym z pytaniami i odpowiedziami. „Próbowałem także użyć ostrzejszych, bardziej kanciastych części na całej skórze, co moim zdaniem oddaje kultowy wygląd Optimusa Prime”.

Tymczasem Ramatra ma wygląd inspirowany Megatronem, antagonistą transformatory Franczyzowa. Komiksy wydane przez Blizzarda przedstawiały Ramatrę i Megatrona łączących siły, twierdząc, że chcą pokoju w imię Omników, uciskających sztuczne istoty w Obserwacja i kontrola Wszechświat. Chociaż nie jestem zadowolony, że Blizzard robi prawdziwy crossover we wszechświecie, choć ma on swoją własną historię Powrót na lódWidzę, jak Ramatra, radykalny bojownik o wolność omnii, uznał ofertę Megatrona za kuszącą.

Bastion i Elari kontynuują transformatory Skórki takie jak Bumblebee i Arcee. Wszystkie skórki będą dostępne w Overwatch 2 Przechowuj je obok otwieralnych przedmiotów transformatory– Ikony graczy, wizytówki i tytuły tematyczne. Kliknij, aby zobaczyć kształty w akcji.

READ  Bungie uderza zwolnieniami po doniesieniach o Destiny 2: Final Form i opóźnieniach w maratonie