3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oświadczenie sekretarz prasowej Karen Jean-Pierre w sprawie podróży prezydenta Bidena do Wietnamu

Oświadczenie sekretarz prasowej Karen Jean-Pierre w sprawie podróży prezydenta Bidena do Wietnamu

10 września 2023 r. Prezydent Joseph R. Biden Jr. uda się do Hanoi w Wietnamie. Podczas pobytu w Hanoi prezydent Biden spotka się z Sekretarzem Generalnym Nguyenem Phu Trongiem i innymi kluczowymi przywódcami, aby omówić sposoby dalszego pogłębienia współpracy USA-USA. Wietnam. Przywódcy zbadają możliwości promowania rozwoju wietnamskiej gospodarki zorientowanej na technologię i innowacje, poszerzania więzi między naszymi narodami poprzez wymianę edukacyjną i programy rozwoju siły roboczej, przeciwdziałania zmianom klimatycznym oraz zwiększania pokoju, dobrobytu i stabilności w Wietnamie. Region.

W poniedziałek 11 września Prezydent, Wiceprezydent, Pierwsza Dama i Drugi Mężczyzna będą upamiętniać 22. rocznicę ataków terrorystycznych z 11 września 2001 r. Prezydent uda się na Alaskę, aby wziąć udział w nabożeństwie żałobnym z członkami Senatu . żołnierzy i ich rodziny. Wiceprezydent i numer dwa wezmą udział w nabożeństwie żałobnym w Narodowym Pomniku i Muzeum 11 września w Nowym Jorku. Pierwsza Dama złoży wieniec pod Narodowym Pomnikiem 11 września w Pentagonie, aby uczcić pamięć ofiar 11 września.

###

READ  Iran: Zatrzymany z trzema obywatelami powrócił do więzienia, zwolniony w ramach umowy z Wielką Brytanią