25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oferty Amazon w Czarny piątek są już dostępne wcześnie: zaoszczędź na Echo, czytnikach Kindle, urządzeniach Fire i nie tylko

Amazon nie chce, żebyś czekał Czarny Piątek Aby rozpocząć świąteczne zakupy. Od teraz możesz dużo zaoszczędzić na różnych urządzeniach Amazon, w tym urządzeniach Echo, tabletach Fire, urządzeniach Blink, Eero i innych. Oszczędności w niektórych przypadkach przekraczają 50% i mają pozostać w sprzedaży przez szał Czarnego Piątku i Cybernetycznego Poniedziałku.

Amazon również niedawno ogłosił, że to zrobi 48-godzinne oferty rozpoczynają się w Święto Dziękczynienia, 24 listopadawięc jest więcej obniżek cen – zobacz wszystko, co zostanie przecenione Wyprzedaż w Czarny piątek na Amazonie tutaj. Ale w międzyczasie, jeśli patrzysz na urządzenie obsługujące Alexę, tablet Fire lub inne przecenione urządzenia Amazon, nadszedł czas, aby to zrobić. Jeśli poprzednie lata są jakąś wskazówką, możesz spodziewać się, że różne kolory i konfiguracje dla każdego modelu zostaną wyprzedane jeszcze przed rozpoczęciem wielkiej imprezy.

Nowość na niedzielę, 20 listopada: Dodano oferty Kindle, które obejmują Kindle Paperwhite teraz o 5 USD mniej niż Kindle na poziomie podstawowym – świetna okazja.

Oferty na czarny piątek Echo Dot

Amazon/CNET

Z 50% rabatem, ta aktualizacja 2022 dla Echo Dot ma wiele do zaoferowania. Popularny wbudowany inteligentny głośnik z integracją Alexa poprawił dźwięk w porównaniu z poprzednią generacją, oferując wyraźniejszy wokal i głębszy bas. Ma również nowy czujnik temperatury, który pomaga kontrolować inne inteligentne urządzenia, aby zapewnić komfort w domu. A dzięki wbudowanemu systemowi Eero ta nowa generacja może dodać do 1000 stóp kwadratowych zasięgu Wi-Fi do kompatybilnej sieci Eero. Przeczytaj naszą recenzję Echo Dot 5. generacji.

Otrzymujesz powiadomienia cenowe dotyczące zupełnie nowego Echo Dot (5. generacji, wydanie 2022) | Inteligentny głośnik z Alexą | węgiel

Więcej ofert Echo Dot w Czarny piątek:

Oferty Echo w Czarny piątek

READ  Dedykowana karta XFX Radeon RX 7900 XTX wymieniona na 1099 USD od Amazon, wariant XT za 979 USD

Amazonka

Smartwatch Echo Show 5 drugiej generacji ma 5,5-calowy wyświetlacz, aparat 2 MP z fizyczną migawką i integracją z Alexą. Świetny budzik, inteligentny głośnik lub cyfrowa ramka na zdjęcia, Echo Show 5 to idealny inteligentny wyświetlacz do stolika nocnego lub stacji roboczej. Jeśli będziesz używać inteligentnego wyświetlacza do przeglądania przepisów lub przesyłania strumieniowego treści, możesz wybrać większy model, na przykład 8 lub 10. Przeczytaj naszą recenzję Echo Show 5 (2. generacji).

Otrzymujesz powiadomienia cenowe dotyczące Echo Show 5 (2. generacji, wydanie 2021) | Inteligentny wyświetlacz z Alexą i aparatem 2 MP | Głębokie niebieskie morze

Więcej ofert Echo Show w Czarny piątek:

Oferty na Amazon Kindle w Czarny piątek

Amazonka

Kindle Paperwhite to nasze oprogramowanie Najlepszy wszechstronny czytnik e-booków z jakiegoś powodu. Posiada ustawienia ciepłego światła, dłuższą żywotność baterii i jest całkowicie wodoodporny. Aby zapewnić lepsze wrażenia podczas oglądania, ta wersja Kindle Paperwhite ma 6,8-calowy ekran, idealny dla wirtualnego klubu książki. Zwykle 140 USD spada do 95 USD w Czarny piątek. To nie jest ich najlepsza cena w historii, ale to zdrowa zniżka 32%.

Otrzymujesz alerty cenowe dotyczące Kindle Paperwhite: 95 USD

Więcej ofert na Kindle w Czarny piątek:

Oferty na czarny piątek na tablety Fire

Amazon/CNET

The Ogień 7 dysk Ma 7-calowy wyświetlacz, 16 GB pamięci i do 10 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu. Z łatwością przesyłaj strumieniowo filmy i programy, czytaj e-booki, surfuj po Internecie, rozmawiaj wideo z przyjaciółmi i rodziną i nie tylko. Ponadto, jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz dodać do 1 TB za pomocą karty microSD (sprzedawana oddzielnie).

Otrzymujesz alerty cenowe tabletu Fire 7: 40 USD

Więcej ofert Fire Tablet w Czarny piątek:

Oferty Fire TV na Czarny piątek

Amazonka

Model 75-calowy pochodzi z serii Omni Telewizory przeciwpożarowe Posiada wbudowaną tablicę mikrofonów dalekiego pola, która daje możliwość sterowania tym telewizorem za pomocą poleceń głosowych za pomocą Alexy i całkowitego porzucenia pilota. Alexa zapewnia również spersonalizowane rekomendacje dotyczące tego, co warto obejrzeć. Ponadto ten telewizor obsługuje 4K, a także HDR 10, Dolby Vision i Dolby Digital Plus, zapewniając kinowe wrażenia w domu.

Alert cenowy 75-calowego Fire TV Omni: 750 USD

Więcej ofert Fire TV w Czarny piątek:

Migające oferty w Czarny piątek

rzęsa

Jeśli szukasz niedrogiego dzwonka wideo, Blink ma świetną opcję. Te narzędzia są przydatne, ponieważ będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy ktoś się zbliża, dzięki czemu wiesz, kiedy przybywa firma lub paczka. Ten dzwonek wideo można podłączyć lub używać z dołączoną baterią, co zapewnia optymalną elastyczność (i łatwiejszą instalację niż niektórzy konkurenci).

Przeczytaj naszą recenzję Blink Video Doorbell.

Otrzymujesz alerty cenowe dotyczące Blink Video Doorbell

Więcej ofert Blink w Czarny piątek:

Oferty Eero w Czarny piątek

Amazon/CNET

The Oprogramowanie Eero Pro 6E Oferuje doskonałą wydajność i prędkość dla wszystkich generacji urządzeń Wi-Fi. Ma pełne poparcie dla Wi-Fi 6E, co oznacza, że ​​może przesyłać sygnały w ultraszybkim paśmie 6 GHz, a ponadto ma port WAN, który może odbierać połączenia przychodzące z prędkością do 2,5 Gb/s. Te trzy pakiety mogą zapewnić do 6000 stóp kwadratowych pokrycia, zasadniczo eliminując martwe strefy. Ma również wbudowaną obsługę Zigbee i Thread/Matter. Jeśli masz duży dom i potrzebujesz szybkiego, niezawodnego sygnału przez cały czas, jest to solidna oferta.

Otrzymujesz alerty cenowe Amazon eero Pro 6E mesh Wi-Fi System | Prędkości Gigabit+ są szybkie i niezawodne | Podłącz ponad 100 urządzeń | Pokrycie do 6000 stóp kwadratowych | 3-pak, wydanie 2022

READ  Mówi się, że najnowszy składany wariant Samsunga pojawi się na rynku 10 sierpnia

Więcej ofert Eero w Czarny piątek: