1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odważne prognozy na 17. tydzień NFL: Mason Rudolph ze Steelers i Jordan Love z Packers wygrywają zdenerwowani w walce o play-offy

Odważne prognozy na 17. tydzień NFL: Mason Rudolph ze Steelers i Jordan Love z Packers wygrywają zdenerwowani w walce o play-offy

17. tydzień 2023 r NFL Sezon w toku, a my już widzieliśmy, jak rozgrywający Cleveland Browns, Joe Flacco – nadal wydaje się zabawne, gdy to piszę, biorąc pod uwagę, że jest on najlepszym podań i liderem przyziemienia Baltimore Ravens – przeszedł do historii Browns.

Flacco rzucił na 300 lub więcej jardów w czwartym meczu z rzędu w zwycięstwie Brownsów nad New York Jets 37-20, ustanawiając tym samym rekord Cleveland w większości meczów z rzędu, w którym rzucał co najmniej 300 jardów. Flacco przerwał także passę 33 meczów Jets, nie pozwalając na podanie 300 jardów, co było najdłuższym wynikiem w obronie od sezonu 2005/08 Indianapolis Colts.

Bo wszystko może się zdarzyć, jeśli o to chodzi NFLCo dalej, pytasz? Oto pięć odważnych przewidywań na 17. tydzień w ten weekend, który obejmuje sobotni mecz z mistrzem NFC North, Detroit Lions, na stadionie Dallas Cowboys, oraz resztę w niedzielę.

Jordan Love po raz drugi w 2023 roku rzuca na ponad 300 jardów, co skłoniło Packers do udaremnienia zwycięstwa nad Vikings

Finał 17. tygodnia pomiędzy 7-8 Green Bay Packers i 7-8 Minnesota Vikings jest w zasadzie meczem play-off, ponieważ szanse przegranego na awans po sezonie rozpłyną się w powietrzu.

Gdy Packers przegrali z obrońcą Pro Bowl, Jaire Alexandrem Dzięki zawieszeniu na jeden meczRozgrywający pierwszego roku Jordan Love będzie musiał zabrać ze sobą swój mecz z oceną „A” na „Sunday Night Football” rozgrywany w Minnesocie i tak się stanie. Chociaż oddział koordynatora obrony drużyny Vikings, Briana Floresa, sprawiał rozgrywającym kłopoty przez cały sezon, osiągając najwyższy w NFL wskaźnik wynoszący 48,3%, Love and the NFL Najmniejszy atak zapewni wystarczającą liczbę punktów, aby wygrać.

Jego 27 asyst plasuje się na trzecim miejscu w lidze w tym sezonie, ale prawdopodobnie będzie musiał strzelić gola dla Vikings, ponieważ Alexander nie będzie przegrywał z Graczem Roku Ofensywnego Roku NFL 2022 Justinem Jeffersonem, jak to miało miejsce w kilku ostatnich spotkaniach. Aby zadośćuczynić, Love po raz drugi w swojej karierze rzuci się na odległość ponad 300 metrów. Po raz pierwszy zrobił to w 11. tygodniu przeciwko Los Angeles Chargers, wygrywając 23-20.

READ  Arsenal zasadniczo zgadza się na podpisanie kontraktu z Kaiem Havertzem z Chelsea

Love zdobył osiem przyłożeń i tylko jeden przechwyt w meczu błyskawicznym, a także w wielkim stylu stawia czoła chaotycznej obronie Floresa, aby zemścić się za porażkę Green Bay w 8. tygodniu z Vikings 24-10, utrzymując Packers prosto w pościgu NFC. Tydzień 18.

Strzał w głowę gracza

Mason Rudolph eksplodował podczas swojego pierwszego startu sezonu wchodząc z ławki rezerwowych jako rozgrywający trzeciej linii drużyny Steelers, rzucając na odległość 290 jardów i zdobywając przyłożenie w wygranym 34-11 meczu z Cincinnati Bengals w 16. tygodniu. Razem z nim „Mam być rozgrywającym w tym tygodniu”. W meczu 8-7 Seattle Seahawks ponownie wyjdą na boisko i utrzymają Pittsburgh w wyścigu o dziką kartę AFC w ostatnim tygodniu sezonu.

Rudolph rzucił na 290 jardów i dwa przyłożenia przeciwko Cincy, a odbierający George Pickens wrócił do życia i zdobył 195 z tych jardów oraz dwa punkty, w tym przyłożenie z 86 jardów na początku meczu. Duet ponownie trafił na ponad 100 jardów, gdy Rudolph rzucił na ponad 315 jardów (najwięcej w karierze), zwolnił lidera NFL TJ Watta (17,0), a obrona Steelers zrobiła wystarczająco dużo, pomimo kontuzji w drugiej połowie, aby zapewnić sobie ważne zwycięstwo na wyjeździe. Geno Smith, DK Metcalfe, Tyler Lockett & Co.

Strzał w głowę gracza

Buccaneers są zwycięzcami czterech meczów z rzędu i muszą wygrać tylko jeden z dwóch ostatnich meczów, aby zapewnić sobie tytuł mistrza dywizji NFC South. Rozgrywający Baker Mayfield błyszczał przez cały odcinek z dziewięcioma przyłożeniami i tylko jednym przechwytem oraz 1010 jardami podań przy wskaźniku ukończenia gry na poziomie 62,8%, co oznacza dobry wynik na poziomie 110,6 podań.

Wybicie skrzydłowego Chrisa Godwina w ciągu ostatnich dwóch tygodni odegrało kluczową rolę w zdobyciu przez zespół 30 lub więcej punktów w każdym ze zwycięstw, które miały miejsce z Packers (34-20) i przeciwko Jacksonville Jaguars (30-12). Jego 233 jardy przyjęć (trzeci wynik w NFL w danym okresie) przy 16 łapaniach (drugi wynik w danym okresie) to dwa z najbardziej płodnych punktów w lidze od 15. tygodnia.

READ  Dan Orlovsky nie wyklucza dołączenia do Jeffa w sobotę w Indianapolis

Jednak skrzydłowy Pro Bowl ma w tym sezonie tylko jedno przyłożenie, co jest obecnie jego najniższym wynikiem od debiutanckiego roku 2017, kiedy to on również miał tylko jedno przyłożenie. W każdym z ostatnich trzech tygodni Godwin osiągał dwucyfrowe wyniki, a w meczu, w którym Tampa Bay może zapewnić sobie utrzymanie w lidze, zdobywa drugie przyłożenie w sezonie.

Siódma w rankingu obrona podań drużyny Saints (194,7 jardów na mecz, siódme miejsce w NFL) i 18 dozwolonych podań (również siódme w NFL) skoncentruje się na liderze ligi, który będzie zbierał przyłożenia Mike’u Evansie, który ma 13, co otworzy ligę szansa dla Godwina na zakończenie suszy punktowej. Jego jedyne przyłożenie w sezonie miało miejsce w przegranej 24-18 tygodniu z Buffalo Bills z trzech jardów. To się zmieni w niedzielę.

Strzał w głowę gracza

Debiutant Falcons kontra Bijan Robinson, ósmy wybrany w klasyfikacji generalnej w 2023 roku Projekt NFL, ma za sobą solidny sezon pomimo pewnej ignorancji ze strony głównego trenera i specjalisty od gry ofensywnej Arthura Smitha. Jego 1246 jardów przed wznowieniem zajmuje siódme miejsce w NFL wśród biegaczy, a 873 z nich dosięgło ziemi, co daje mu 10. miejsce w lidze.

Robinson zrobi w niedzielę dla Bears coś, co zrobił w tym sezonie tylko w czterech meczach: przebiegnie co najmniej 80 jardów w jednym meczu. Gospodarze Bears nie pozwolili jeszcze indywidualnemu zawodnikowi osiągnąć w tym sezonie 80 lub więcej punktów na boisku, ale Robinson będzie pierwszy. W wygranym 29:10 meczu Atlanty z Indianapolis Colts, w którym Falcons grali przez całe popołudnie z tempomatem, zdobył 72 punkty na ziemi, wykonując zaledwie 12 prowadzenia, sześć jardów na każdy bieg.

W niedzielę Chicago gra z Atlantą mocniej, co zmusza Robinsona do większego zaangażowania w mecz, co doprowadziło do tego, że zrobił dla obrony Bears to, czego nie zrobił w tym sezonie żaden indywidualny napastnik: przebiegł co najmniej 80 jardów.

READ  Kursy na British Open 2022: Prognozy ekspertów, faworyci do wygrania z boiska St Andrews

Carolina Panthers prowadzą już w czwartej kwarcie nad Jaguars

Strzał w głowę gracza

Panthers mają w tym sezonie bilans 2-13 i mogą ustanowić najgorszy rekord w NFL w 2023 r. po porażce i zwycięstwie nad Arizona Cardinals. W tym sezonie rzeczywiście spisali się fatalnie.

Jak źle jest, pytasz? Cóż, nie utrzymali prowadzenia w czwartej kwarcie w tym sezonie, co czyni ich pierwszym zespołem, który nie prowadził w czwartej kwarcie, wchodząc tak późno (wchodząc w 17. tydzień) w jednym sezonie w historii NFL.

Jednak w niedzielę w pewnym momencie czwartej kwarty wyprzedzą 8-7 Jaguars. Panthers zgromadzili 30 punktów i 394 jardy, co stanowi najwyższy w sezonie wynik w przegranej 33-30 z Packers w 16. tygodniu. Jaguars mają serię czterech porażek z rzędu, podczas których w trzech z tych meczów zdobyli 30 lub więcej punktów . Cztery porażki z rzędu. Rozgrywający Trevor Lawrence zanotował pięć strat w zaledwie dwóch ostatnich meczach.

Nowicjusz z Karoliny, Bryce Young, pierwszy wybrany w klasyfikacji generalnej draftu do NFL w 2023 r., rzucił więcej jardów w 16. tygodniu (312) niż łącznie w tygodniach 14–15 (304) i zdobył wiele przyłożeń (dwa) w meczu dla pierwszy raz. Czas od piątego tygodnia w Detroit Lions. Pantery po raz pierwszy w tym sezonie będą prowadzić w czwartej kwarcie meczu, po pozytywnej dynamice obserwowanej od 16. tygodnia.