12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nuty wschodnie: LaVine, Maxi, Vezenkov, Knicks, Prince

Nuty wschodnie: LaVine, Maxi, Vezenkov, Knicks, Prince

Tak jak ma to miejsce w przypadku Byki Kontynuuj eksplorację rynku handlowego pod kątem potencjału Zacha LaVine’a Umowa, agencie Bogaty Paweł Chce wiedzieć, że jego klient podchodzi do sytuacji profesjonalnie i nie szuka działań ani sprzeciwu wobec działań zespołu – pisze KC Johnson z NBC Sports Chicago.

„Chcę to jasno powiedzieć: pogląd, że Zach w tej sytuacji nie był profesjonalistą, jest fałszywy”. Paul powiedział Johnsonowi przez telefon. „Ten facet grał kontuzjowany. W jego czasie w Bulls wiele się wydarzyło i za każdym razem radził sobie dobrze. Czy każdy zawodnik czasami czuje się sfrustrowany? Tak, ale Zach był absolutnym profesjonalistą i zasługiwał na coś lepszego. „Byki mają pracę do wykonania, a my pozwolimy im zająć się ich.”

Wartość handlowa LaVine’a jest najniższa w historii, głównie ze względu na jego kontrakt — trzy lata i 138 milionów dolarów pozostałe w kontrakcie wydają się szczególnie uciążliwe w epoce podatków w NBA. Wraca także po operacji stopy, która zakończyła jego sezon w styczniu, ale Johnson poinformował, że LaVine jest zdrowy i przechodzi swoje zwykłe obowiązki poza sezonem po przekroczeniu szacowanego czasu rekonwalescencji wynoszącego od czterech do sześciu miesięcy po operacji.

Johnson twierdzi, że Bulls złożyli w tym sezonie „ponad 15” propozycji wymiany LaVine’a z różnymi zespołami. Królowie Największe zainteresowanie dwukrotnym zawodnikiem All-Star wykazały drużyny Golden State i Red Bulls. Jednakże, wojownicy„Nadchodzące dodatki” DeAnthony’ego Miltona, Kumpel HieldI Kyle’a Andersona Johnson uważa, że ​​może to oznaczać, że zmierzają w innym kierunku.

Oto więcej wydarzeń z całej Konferencji Wschodniej:

  • Mówiąc do Jenna Mizell z „Philadelphia Inquirer”., Szóstki Chronić Teresa Maxey Powiedział, że zarząd „jak dotąd wykonuje dobrą robotę” w ramach bezpłatnej agencji, dodając graczy, którzy pomogą drużynie wygrać, i dodał, że cieszy się, że jego gotowość do czekania roku na długoterminowy kontrakt pomogła Filadelfii otworzyć wystarczająco dużo miejsca na kapitalizację, aby pozyskać Paweł George. „Kiedy rozmawialiśmy o tym w zeszłym roku, chodziło o zaufanie”. – powiedział Maxie. „Zaufałem (recepcji) i czuję, że jak dotąd nam się to udało. To świetna sprawa. Nie martwiłem się tym zbytnio.”
  • Coraz częściej krążą pogłoski o jego możliwym powrocie do Europy Sasza Wezenkow. według Michalis Stefanou z EurohopsVezenkov i jego były zespół Ligi Europy, Olympiakos, zasadniczo zgodzili się na lukratywną długoterminową umowę, ale 28-letni napastnik pozostaje związany kontraktem z klubem. dzikie ptaki (Przy górnym pułapie wynagrodzeń w sezonie 2024/25 wynoszącym 6,66 mln dolarów), zatem jego powrót do Grecji będzie prawdopodobnie uzależniony od negocjacji kontraktu z Toronto. Ostatnie doniesienia wskazują, że Raptors spodziewają się, że Vezenkov będzie z nimi jesienią na obozie.
  • Ponieważ zatwierdzili wczesną wersję Mosty Mikala handel w zeszłym tygodniu, Nic Chciał to rozwinąć, tłumacząc to sieci W końcu wrócą z większą ilością szczegółów – napisał Fred Katz z The AthleticTeraz, gdy Nowy Jork dostosował umowę Bridgesa tak, aby jego twarda czapka znalazła się w drugiej, a nie pierwszej, Katz zastanawia się, co dalej z zespołem, sugerując ponowny kontrakt Ashiwa jest cenna Powinna istnieć możliwość dodania kolejnego gracza korzystając z wyjątku dla średnich podatników, pod warunkiem, że cena Achiuwy będzie dostatecznie skromna.
  • Śledź wiadomości, że Dolary Zgodzili się podpisać Książę Byka, Eric Nehm z The Athletic Trener rozważa, co weteran napastnik wniesie do Milwaukee, wierząc, że Prince wydaje się dobrze pasować do składu i powinien regularnie grać w przyszłym sezonie.
READ  Nowa ofensywna linia Cincinnati Bengals mówi, że zdobywa zaufanie Key Go Borough, ponieważ straty się piętrzą